Налаштування пошти Office 365 для відправки чеків на Email покупцям

20.10.2022
212

У програмному РРО Cashalot реалізовано роботу з поштовим провайдером Office 365 по схемі авторизації ОAuth 2.0 для відправки чеків покупцям на email.

Для виконання налаштувань в робочому місці касира перейдіть в розділ Налаштування – Загальні налаштування.Електронна пошта, з якої здійснюватиметься відправка фіскального чеку на email налаштовується окремо для кожної господарської одиниці.

У розділі меню Господарська одиниця оберіть господарську одиницю, для якої здійснюватимуться налаштування та натисніть кнопку Налаштування.У полі Email введіть електронну адресу, що надається провайдером Office 365.

Після введення у полі Email електронної адреси, що надається провайдером Office 365 стає доступною кнопка Office 365. Натисніть кнопку.Відкриється вікно авторизації Microsoft. Виберіть свій логін та введіть пароль зазначеної поштової скриньки.Програма повідомить про успішну авторизацію на поштовому сервері. Поля підключення до серверу вихідної пошти Сервер та Порт будуть заповнені автоматично.Поля Ім'я для входу та Пароль заповнювати не потрібно.

Відмітку SSL - встановлювати не потрібно.

Для завершення налаштування виконайте перевірку з'єднання та збережіть виконані налаштування.

Cashälot
в ефірі