Cashalot — програмний реєстратор розрахунково-касових операцій, що підходить для будь-якого бізнесу

Роздрібна торгівля

01

HoReCa

02

Інтернет-магазини

03

Сфера послуг

04

Медична сфера

05

Виробництво

06

Законодавче підґрунтя

У зв’язку зі внесенням змін до Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» ринок потребував нових IT-розробок з автоматизації розрахунково-касових операцій щодо їх автоматичної реєстрації на сервері Державної податкової служби України

Функціонал ПРРО Cashalot

Розроблений згідно з вимогами Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

Робоче місце касира

 • Відкриття/закриття зміни

  01
 • Аналітика даних по змінах

  02
 • Усі види оплат

  03
 • Відкладені чеки

  04
 • Під’єднання торгового обладнання

  05
 • Формування звітів

  06
 • Режим «Ломбардні операції»

  07
 • Режим «Валютні операції»

  08

Особистий кабінет

 • Організація будь-якої кількості кас

  01
 • Контроль розрахункових операцій

  02
 • Адміністрування кас та касирів

  03
 • Управління довідниками

  04
 • Зручна форма передачі чека покупцеві

  05
 • Розрахунок ПДВ та акцизу

  06
 • Складський облік

  07
 • Аналітика по чеках

  08

Можливість під'єднати POS-термінали провідних банків України

Приват банк
Райфайзен банк
Альфа банк
Пумб
МТВ
АЛТ банк
Ощад банк

Розпочати роботу

Для того, щоб розпочати користуватися ПРРО Cashalot, потрібно зробити два простих кроки

1

Зареєструватися у бек-офісі

2

Встановити ПРРО на свій комп’ютер

Більш детально про підключення

ЗМІ про Cashalot

Cashalot у сюжеті на телеканалі “1+1, у “Сніданок 1+1"

Чому програмний РРО вигідніший за касові апарати?

Розробник — Linkos Group, українська IT-компанія, що з 2000 року створює продукти для електронного документообігу та автоматизації бізнесу, які добре відомі українським підприємцям

Часті запитання

Як завантажити ліцензію для роботи з ПРРО Cashalot?

Для можливості реєстрації розрахункових операцій на фіскальному сервері контролюючого органу за допомогою ПРРО Cashalot, необхідно придбати ліцензію. Ліцензія купується на кожну програмну касу, а її вартість залежить від організаційно правової форми суб’єкта господарювання та від кількості придбаних ліцензій за один раз.

Вартість ліцензій наведена за цим посиланням.

Після оплати рахунку, придбана кількість ліцензій фіксується за кодом ЄДРПОУ організації і в подальшому розподіляється і прив’язується користувачем до зареєстрованих кас. Зробити це можна в кабінеті користувача Cashalot в розділі «Налаштування – Ліцензії».

Детальна інструкція з завантаження ліцензії.
 

Як відправляти посилання на зареєстрований чек SMS-повідомленням?

У ПРРО Cashalot, крім можливості надати покупцеві надрукований фіскальний чек, можна передавати посилання на зареєстрований в податковій чек за допомогою SMS-повідомлення або на електронну пошту.

Передати посилання на зареєстрований чек можна і в SMS-повідомлені. У ПРРО Cashalot підтримуються сервіси з надання послуг відправки SMS такі як TurboSms, BSG та SendPulse. Попередньо потрібно зареєструватись в обраному сервісі  розсилки повідомлень та замовити відповідний пакет послуг, після чого виконати налаштування в кабінеті користувача Cashalot.

Деталі ви знайдете в інструкції за цим посиланням.

Як імпортувати довідник номенклатури? Які вимоги до заповнення файлу для імпорту номенклатури?

У ПРРО Cashalot, крім створення карток номенклатурних позицій власноруч, доступна можливість імпорту довідника в форматах xls, xlsx та csv. Для можливості завантаження переліку номенклатурних одиниць із файлів у форматах, що зазначено вище, використовується відповідний шаблон, який можна завантажити в кабінеті користувача або в робочому місці касира в розділі Довідники. Якщо ж для імпорту використовується шаблон, назви колонок якого відрізняються від тих, що присутні в довіднику номенклатури ПРРО Cashalot, передбачено можливість налаштування відповідності полів безпосередньо в момент імпорту.

Докладна інструкція з імпорту номенклатури.

Вимоги щодо заповнення файлу для імпорту номенклатури.
 

Як розпочати роботу в ПРРО Cashalot?

Щоб розпочати роботу з ПРРО Cashalot потрібно перейти на сторінку кабінету користувача, зареєструватися в сервісі та створити картку свого суб’єкта господарювання.

Якщо господарська одиниця, програмна каса та електронний підпис касира не зареєстровані в ДПС, в кабінеті користувача потрібно створити та відправити на реєстрацію відповідні форми. (20 ОПП для реєстрації господарської одиниці, 1 ПРРО для реєстрації програмної каси, 5 ПРРО для реєстрації ЕП касира). Якщо ж всі наведені вище документи реєструвались раніше, потрібно просто завантажити відповідну інформацію з ДПС в кабінет користувача. Також, в особистому кабінеті Cashalot, потрібно заповнити довідник номенклатури товарів та послуг, завантажити ліцензію та створити користувача і надати йому доступ до відповідних кас.

Для початку реєстрації розрахункових операцій необхідно встановити на комп’ютер або мобільний пристрій робоче місце касира та авторизуватися в ньому за допомогою електронного підпису касира.

Докладна інструкція щодо початку роботи з ПРРО Cashalot доступна за посиланням.

Cashälot
в ефірі