Завантаження ліцензій ПРРО

11.10.2023
1232

При першому запуску ПРРО необхідно встановити та зберегти ліцензійний код, який захищає ПРРО від несанкціонованого використання. Ліцензія є індивідуальною для кожного ПРРО та закріплюється за його фіскальним номером.

Необхідну кількість ліцензій потрібно замовити заздалегідь у представника розробника. Створені ліцензії зберігатимуться на сервері ліцензій, звідки їх можна завантажити у Кабінет Cashӓlot.

Термін дії ліцензії наводиться у блоці інформації про ПРРО.

 1. Для завантаження ліцензій у Кабінеті натисніть кнопку Завантажити ліцензії ПРРО у верхній частині сторінки:  Попередньо необхідно отримати інформацію про нові ПРРО, натиснувши кнопку Завантажити ПРРО з ДПС.

  Завантажити ліцензії можна, якщо у розділі Всі каси присутні ПРРО, у яких ліцензія відсутня, або збігає термін поточної ліцензії.
   
 2. Відкриється вікно, що містить назви ГО та перелік ПРРО. Дані наводяться у вигляді таблиці: рядки таблиці містять назву ГО та фіскальний номер ПРРО, стовбці - відповідають типам ліцензій.  У полі Повідомлення про закінчення ліцензії можна встановити кількість днів до закінчення терміну дії ліцензії, у які програма нагадає про необхідність замовити нову ліцензію. За замовчуванням встановлено термін 45 днів.

  Інформацію про кількість доступних ліцензій та термін їх дії можна переглянути, натиснувши  у рядку Доступно нових ліцензій:  Або, навівши курсор миші на позначку  Щоб продивитися ліцензії для певної ГО, оберіть її назву у верхній частині вікна. Щоб швидко знайти певний ПРРО, введіть його фіскальний номер у полі пошуку. Для перегляду переліку ПРРО, скористайтеся стрілками у нижній частині вікна.


   
 3. Закріпіть завантажені ліцензії за фіскальними номерами ПРРО. Оберіть назву господарської одиниці, для якої необхідно завантажити ліцензії. У рядках, що відповідають ПРРО, у колонці Cashӓlot оберіть термін дії нової ліцензії, що буде прикріплена до ПРРО за його фіскальним номером. У разі використання ліцензії типу API або Драйвер для BAS у рядку, що відповідає ПРРО, встановіть відмітку у однойменній колонці.