Відправка чека в SMS-повідомленні

15.06.2023
1203

У ПРРО Cashalot можна налаштувати відправку покупцям посилання на зареєстрований чек за допомогою SMS-повідомлень. Покупець отримує повідомлення, що містить посилання на чек, збережений на фіскальному сервері ДПС.

Функція доступна на ПРРО, що належать до господарських одиниць, для яких виконано налаштування відправки чеків у SMS-повідомленнях.

Для того, щоб налаштувати таку можливість у розділі Мій Бізнес оберіть назву суб'єкта господарювання та натисніть кнопку Налаштування.У розділі Налаштування відправки SMS-повідомлення оберіть ГО, для яких потрібно налаштувати можливість відправки чеків у SMS. Стануть доступними поля для налаштування розсилки.

Зверніть увагу! Для налаштування та відправки чеків у SMS-повідомленнях попередньо необхідно зареєструватися у сервісі розсилки повідомлень та отримати публічний та приватний ключ доступу до сервісу.

У полях Публічний ключ, Приватний ключ та Ім'я введіть необхідні дані. За потреби змініть текст, який буде відправлятися разом з посиланням на чек. У полі присутній текст повідомлення, що пропонується за замовчуванням. Для кожної ГО можна налаштувати окреме повідомлення. Збережіть налаштування, натиснувши кнопку Зберегти.Тепер після реєстрації чеку в ДПС в РМК ви можете скористатись кнопкою Надіслати чек, ввести номер телефону отримувача та надіслати йому чек.

Інші статті

технічні питання
Налаштування пошти Gmail для відправки чеків на Email покупцям
У програмному РРО Cashalot реалізовано роботу з поштовим провайдером Gmail по схемі авторизації ОAuth 2.0 для відправки чеків покупцям на email.
Детальніше
технічні питання
Налаштування пошти Office 365 для відправки чеків на Email покупцям
У програмному РРО Cashalot реалізовано роботу з поштовим провайдером Office 365 по схемі авторизації ОAuth 2.0 для відправки чеків покупцям на email.
Детальніше
технічні питання
Відправка чека в SMS-повідомленні
У ПРРО Cashalot можна налаштувати відправку покупцям посилання на зареєстрований чек за допомогою SMS-повідомлень. Покупець отримує повідомлення, що містить посилання на чек, збере...
Детальніше
технічні питання
Як інсталювати та увійти в робоче місце касира Cashalot?
Перед початком роботи з робочим місцем касира у Cashalot, необхідно спочатку завантажити та встановити додаток. Для цього перейдіть на, вже знайомий вам, сайт кабінету користувача...
Детальніше
технічні питання
Підключення і налаштування принтера цінників в Кабінеті Cashalot
Друк цінників працює у пробному режимі та буде вдосконалюватися у наступних оновленнях. Надрукувати цінник для товару також можна у розділі Склад - Залишки товарів. Можна друкувати...
Детальніше
Cashälot
в ефірі