Підключення POS-терміналу ПриватБанку

30.08.2023
6244

Для здійснення розрахунку банківською карткою з використанням POS-термінала ПриватБанку необхідно підключити POS-термінал до пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashӓlot, та виконати необхідні налаштування:

 1. Обрати спосіб підключення POS-термінала: по мережі, чи за допомогою USB-кабелю безпосередньо до пристрою.
 2. У разі підключення за допомогою USB-кабелю отримати емулятор (спеціальну програму для обміну даними з POS-терміналом). Файл емулятора доступний за посиланням.

  Зверніть увагу, посилання надане технічними спеціалістами ПриватБанку, але не є посиланням на офіційний ресурс ПриватБанку. Розробник ПРРО Cashӓlot не несе відповідальності за можливі наслідки, що виникнуть у результаті завантаження даних за цим посиланням.

  У разі, якщо у вас виникають сумніви щодо використання загальнодоступних ресурсів, зверніться на гарячу лінію ПриватБанку та запросіть емулятор для використання POS-термінала у персональному порядку.

  Отриманий емулятор збережіть локально на комп’ютері, де встановлено ПРРО Cashӓlot.
   
 3. Отримати та завантажити у POS-термінал конфігураційний файл. Незалежно від способу підключення, зверніться до консультанта ПриватБанку із запитом на підготовку конфігураційного файлу для POS-термінала:

  3.1. На зворотній стороні POS-термінала на наклейці знайдіть інформацію про IMEI, SN, MACAdr.
  3.2. Повідомте консультанту підтримки свої дані (зазвичай необхідна інформація про IMEI) та варіант майбутнього підключення POS-термінала (через USB-кабель, чи через мережу).
  3.3. Відповідно до наданої інформації про тип з’єднання з POS-терміналом та IMEI консультант підготує та надішле конфігураційний файл.
  3.4. Завантажте конфігураційний файл. Для цього переведіть POS-термінал у режим завантаження конфігураційного файлу та оберіть пункт Завантаження параметрів (для більш докладної інформації дивіться інструкцію до вашого POS-термінала).
  4. Підключіть POS-термінал до пристрою (через USB-кабель) або ж до мережі.
   
 4. Підключити POS-термінал до ПРРО та налаштувати підключення POS-термінала у ПРРО Cashӓlot.

Для налаштування POS-термінала у програмі ПРРО Cashӓlot

Перед налаштуванням підключення POS-термінала до ПРРО переконайтеся, що на комп’ютері, де встановлено програму Cashӓlot, відкрито доступ для роботи з портами 2000 та 3000.

 1. У полі Тип конфігурації оберіть конфігурацію підключення POS-термінала до пристрою:

  • ПриватБанк(USB) – за допомогою USB-кабелю;
  ПриватБанк(LAN) – підключення через мережу.  Залежно від обраної конфігурації у вікні з'являться додаткові поля для налаштування підключення:

  1.1. Підключення через мережу

  Підключення через мережу ПриватБанк(LAN):  1. У полі IP-адреса введіть IP-адресу POS-термінала. Щоб дізнатися IP-адресу, за якою підключено POS-термінал, зверніться до свого системного адміністратора.
  2. У полі Порт вкажіть порт підключення POS-термінала. Для підключення POS-термінала по конфігурації ПриватБанк (LAN) за замовчуванням використовується порт 2000.
  3. Переконайтеся, що на комп’ютері, де встановлено програму Cashӓlot, відкрито доступ для роботи з портом 2000.

  1.2. Підключення за допомогою USB-кабелю

  Якщо працюєте з POS-терміналом у конфігурації ПриватБанк(USB), у вікні з'явиться додаткове поле для налаштування підключення:  1. У полі Шлях до встановленого додатку ... оберіть каталог, у який було збережено емулятор для використання POS-термінала ПриватБанку.
  2. У полі Порт вкажіть порт підключення POS-термінала. За замовчуванням для підключення POS-термінала по USB використовується порт 3000.
  3. Переконайтеся, що на комп’ютері, де встановлено програму Cashӓlot, відкрито доступ для роботи з портом 3000.
  4. Виконайте запуск емулятора у ручному режимі.
   
 2. Для перевірки правильності введених даних натисніть на кнопку Перевірити з'єднання. Програма повідомить про успішне з'єднання або помилку.
 3. Збережіть налаштування, натиснувши Зберегти.

Якщо POS-термінал підключено, при розрахунку по чеку (залежно від обраного типу оплати) по натисканню кнопки Оплата карткою або Провести оплату (при Комбінованій оплаті) оплата карткою буде автоматично виконуватися через підключений POS-термінал ПриватБанку.

Якщо на одному пристрої встановлено декілька екземплярів ПРРО Cashӓlot, які використовуються різними суб’єктами господарювання, то при здійсненні розрахунку банківською платіжною карткою можна застосовувати один POS-термінал ПриватБанку.

У такому випадку, для підключення POS-термінала до ПРРО Cashӓlot може використовуватися будь-яка конфігурація: як LAN, так і USB.

Підключення POS-термінала ПриватБанку з операційною системою Android

Для здійснення розрахунку банківською карткою з використанням POS-термінала ПриватБанку з операційною системою Android необхідно виконати налаштування безпосередньо на POS-терміналі:

 1. На головному екрані POS-термінала натисніть Касове суміщення та оберіть тип касового суміщення:
  • USB підключення;
  • WIFI підключення;
  • LAN підключення.
 2. У разі використання USB підключення, виконайте налаштування згідно інструкції по підключенню POS-термінал ПриватБанку, що описана вище. 
 3. При використтанні LAN підключення, виконайте налаштування згідно інструкції по підключенню POS-термінала ПриватБанку методом Підключення через мережу, що описаний вище. 
 4. При виборі WIFI підключення підключіть POS-термінал до WIFI-мережі, в якій знаходиться ПРРО Cashӓlot. У налаштуваннях POS-термінала перейдіть до конфігуратора мережі та знайдіть IP-адресу. Виконайте налаштування згідно інструкції по підключенню POS-термінала ПриватБанку методом Підключення через мережу, що описаний вище. У полі Адреса вкажіть IP-адресу з налаштувань POS-термінала.

Інші статті

додаткове обладнання
Підключення POS-терміналу Ощадбанк
Для здійснення розрахунку банківською карткою з використанням POS-термінала Ощадбанк необхідно підключити POS-термінал до пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashӓlot, та виконати...
Детальніше
pos-термінал
Термінал у смартфоні від Monobank
У мобільному застосунку Cashalot доступна функція «Термінал у смартфоні від Monobank», яка дає змогу використовувати вбудований у мобільний пристрій NFC-модуль для приймання платіж...
Детальніше
додаткове обладнання
Підключення POS-терміналу в мобільному застосунку ПРРО Cashalot
Для здійснення оплати з мобільного застосунку Cashalot через POS-термінал, необхідно забезпечити підключення пристрою мобільного телефону та POS-терміналу до однієї Wi-Fi мережі.
Детальніше
pos-термінал
Термінал у смартфоні від Абанк
У мобільному застосунку Cashalot доступна функція «Термінал у смартфоні від Абанк», яка дає змогу використовувати вбудований в мобільний пристрій NFC модуль для приймання платіжних...
Детальніше
додаткове обладнання
Підключення POS-терміналу Printec
Для здійснення розрахунку банківською карткою з використанням POS-термінала Printec необхідно підключити POS-термінал до пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashӓlot, та виконати н...
Детальніше
Cashälot
в ефірі