Імпорт номенклатури з файлу

09.10.2023
1098

Товарні позиції можна імпортувати із файлу Excel (формату .xlsx, .xls) або файлів формату .csv, що містить перелік товарних позицій та їх основні параметри (найменування, артикул, одиниця виміру, код УКТЗЕД тощо).

Структура файлу та його заповнення повинні відповідати певним вимогам. Докладно про вимоги до заповнення файлу дивіться тут.

Імпорт значень ставок ПДВ та Акцизного податку виконується за їх літерним позначенням.

При імпорті товару зі ставкою ПДВ 14% повинен бути зазначений відповідний код УКТ ЗЕД (починається з 1001, 1003, 1005, 1201, 1205, 120600), у іншому випадку запис товару не імпортується.

При імпорті товарів з кодами УКТ ЗЕД, які починаються з 1001, 1003, 1005, 1201, 1205, 120600, автоматично проставляється ставка ПДВ 14%. Для такої номенклатури у Картці товару поле Акцизний податок недоступне для редагування.

Номенклатури не будуть імпортовані, якщо разом зі ставкою ПДВ 14% вказано ставку акцизного податку, не заповнено значення УКТ ЗЕД або УКТ ЗЕД не відповідає зазначенням, вказаним вище.

Якщо для номенклатури у файлі не зазначено код УКТЗЕД, але вказано значення 5% та літеру для акцизного податку та встановлено тип «товар», імпорт даних для номенклатури не виконується.

Для виконання імпорту:

 1. Натисніть кнопку Імпорт:


   
 2. У вікні, що відкриється, натисніть та оберіть шлях до файлу, з якого слід виконати імпорт:   Максимальний розмір файлу для імпорту не повинен перевищувати 2 Мбайт.
   
 3. У вікні буде відображено відповідність колонок файлу, що імпортується, полям довідника Номенклатура:


   
 4. Перевірте встановлену відповідність. Якщо для поля не знайдено відповідність у довіднику, або відповідність визначена некоректно, натисніть лівою кнопкою миші у полі колонки Назви полів в довіднику номенклатури та, зі списку, що відкривається, оберіть потрібне поле довідника.
 5. Натисніть кнопку Імпорт. Розпочнеться процес імпорту даних, що може тривати деякий час. Виконання імпорту можна припинити, натиснувши Зупинити імпорт.
 6. Після завершення імпорту програма повідомить про результати виконання операції.

Імпортовані товари автоматично отримують статус "новий". Переглянути імпортовані товари та підготувати їх для завантаження у довідники ПРРО можна, обравши розділ Нові.

Щоб зберегти налаштовану відповідність полів, натисніть кнопку Завантажити шаблон файлу. Буде збережено файл Шаблон для імпорту.xlsx, який надалі можна використовувати як шаблон для імпорту товарів у довідник.

Інші статті

склад
Імпорт номенклатури з файлу
Товарні позиції можна імпортувати із файлу Excel (формату .xlsx, .xls) або файлів формату .csv, що містить перелік товарних позицій та їх основні параметри (найменування, артикул,...
Детальніше
склад
Вимоги до заповнення файлу для імпорту номенклатури
Імпорт здійснюється із файлу Excel (формату .xls та .xlsx) або файлів формату .csv, що містять перелік товарних позицій та їх основні параметри (найменування, артикул, одиниця вимі...
Детальніше
склад
Надходження на склад в Cashalot
У ПРРО Cashalot додано модуль «Склад», який доступний для всіх користувачів у бетаверсії і дає змогу контролювати залишки товарів і забезпечувати відповідність їх облікової кількос...
Детальніше
склад
Переміщення товарів між своїми господарськими одиницями
Якщо у межах організації необхідно перемістити товари між своїми господарськими одиницями, скористайтесь функцією переміщення товарів.
Детальніше
робота в касі
Як створити акт інвентаризації в Cashalot?
Для пошуку розбіжностей між фактичною та обліковою кількістю товарів, відповідальними особами на господарській одиниці проводиться інвентаризація. У кабінеті користувача Cashalot,...
Детальніше
Cashälot
в ефірі