Списання товарів в модулі "Склад"

14.09.2023
99

Якщо у залишках є певна кількість товарів, яка з якихось причин потребує вилучення зі складу, скористайтесь процедурою списання товарів.

Для цього у розділі «Склад» у кабінеті користувача, оберіть «Списання товарів» і натисніть кнопку «Нове списання».

Вкажіть номер акта, оберіть господарську одиницю за якою проводиться списання товару та заповніть всі інші поля. У нижній частині вікна можна ввести інформацію про первинний документ, згідно з яким ви списуєте товар з залишків та, за потреби, прикріпити його скановану копію у форматі PDF.

Для того, щоб до переліку додати потрібні товари, скористайтесь пошуком. Після додавання потрібної номенклатурної позиції до переліку, серед загальної інформації буде виведено і обліковий залишок обраного товару. Для списання товару у відповідних полях вкажіть потрібну кількість товару до списання, а також, за потреби, причину списання. Аналогічним способом додайте до переліку всі інші товари.

Якщо інформацію про нове списання потрібно зберегти не списуючи товари зі складу натисніть кнопку «Зберегти». У такому випадку дані, що стосуються цього списання надалі можна буде відредагувати. Натиснувши кнопку «Провести», зазначені товари будуть списані зі складу, а можливості редагувати дані вже не буде.

Після проведення списання у залишках товарів можна бачити, що зазначена кількість обраної номенклатури списана зі складу.

Зверніть увагу!!! Також автоматичне списання товарів зі складу відбувається під час їхньої реалізації через робоче місце касира, в момент реєстрації фіскального чека.

Cashälot
в ефірі