Налаштування залишку готівки в касі

28.09.2023
470

У ПРРО Cashalot реалізовано можливість налаштування залишку готівки, що може залишатися у касі в кінці зміни. 

Ліміт залишку готівки в касі або ліміт каси — граничний розмір суми готівки, що може залишатися в касі в позаробочий час та забезпечити роботу на початку наступного робочого дня.

Ліміт каси та строки здавання готівки встановлюють установи/підприємства, враховуючи власні потреби прискорення обігу готівки та своєчасного її надходження до кас банків.

Важливо! ФОПи ліміт каси та строки здавання готівкової виручки (готівки) не встановлюють.

Щоб налаштувати залишок готівки в касі у межах встановленого ліміту, в кабінеті Cashalot у розділі «Всі каси» оберіть господарську одиницю, далі натисніть кнопку «Налаштування» та оберіть «Залишок готівки в касі».

Для встановлення ліміту залишку готівки необхідно обрати ПРРО та у полі Ліміт залишку готівки в касі ввести максимальну суму готівки, що повинна залишатися у касі після закриття зміни.

Налаштування «Залишати всю готівку в касі» призначене для активації збереження всієї суми залишку готівки в касі на кінець зміни.

Увага! При одночасному налаштуванні суми «Ліміт залишку готівки в касі, грн» і увімкненій опції «Залишати всю готівку в касі» пріоритет буде надаватись налаштуванню «Ліміт залишку готівки в касі, грн».

Збережіть виконані налаштування.

Після збереження налаштування у ПРРО буде здійснюватися контроль щодо суми залишку готівки в касі на кінець зміни у межах встановленого ліміту та при закритті зміни, операція «Службова видача» буде виконуватися на суму готівки, що перевищує встановлений ліміт.

Після закриття зміни сума залишку готівки зберігається у ПРРО та переноситься до наступної зміни при її відкритті із виконанням операції «Службове внесення».

 

 

Інші статті

робота в касі
Списання товарів в модулі "Склад"
Якщо у залишках є певна кількість товарів, яка з якихось причин потребує вилучення зі складу, скористайтесь процедурою списання товарів. Для цього у розділі «Склад» у кабінеті кори...
Детальніше
технічні питання
Відправка чека в SMS-повідомленні
У ПРРО Cashalot можна налаштувати відправку покупцям посилання на зареєстрований чек за допомогою SMS-повідомлень. Покупець отримує повідомлення, що містить посилання на чек, збере...
Детальніше
робота в касі
Продаж товару/послуги без створення картки номенклатури в Cashalot
У ПРРО Cashalot реалізовано можливість додавання у чек товару або послуги без попереднього створення картки номенклатури. Касир може додати у чек товар або послугу за назвою та вру...
Детальніше
робота в касі
Робота зі знижками
У РМК Cashalot є можливість застосовувати знижку на товарні позиції, що внесені до чека. Для цього перейдіть до відкритої зміни та додайте необхідні позиції товарів чи послуг. Зниж...
Детальніше
робота в касі
Додавання довільного тексту в чек
В програмному РРО Cashalot реалізовано можливість друкувати на кожному чеку повідомлення, яке ви вважаєте корисним для ваших клієнтів. Побажання, передбачення, жарти, запрошення за...
Детальніше
Cashälot
в ефірі