Продаж без створення картки номенклатури

18.03.2024
71

У мобільному застосунку Cashalot доступна функція, яка дає змогу додавати до чека товари або послуги, без попереднього створення картки номенклатури в довіднику. Функція активована за замовчуванням, проте у касира є можливість додавати в перелік товари із зазначенням обов’язкових реквізитів, які повинен містити чек, або реєструвати чек без них. 

Щоб перевірити налаштування, які дають можливість додавати в чек обов’язкові реквізити, під час використання функції занесення товару без створення картки номенклатури, в кабінеті користувача Cashalot перейдіть у розділ «Всі каси», виберіть потрібну господарську одиницю і натисніть кнопку «Налаштування».

Перейдіть у категорію «Продаж без картки номенклатури та по вільній ціні» і встановіть позначку біля каси, для якої потрібно виконати налаштування.

За відсутності в меню налаштувань «Продаж без картки номенклатури» позначки біля напису «Без запиту додаткових реквізитів», товар, не заведений у довіднику, буде додаватись у перелік із можливістю зазначення обов’язкових реквізитів, таких як код УКТЗЕД, ставка ПДВ, ціна тощо. Якщо позначку встановити, під час додавання товару в перелік, можна буде вказати виключно ціну товару.

Для того, щоб у мобільному застосунку Cashalot до переліку додати товар, якого немає в довіднику номенклатури, у відкритій зміні натисніть кнопку «Додати товар».

У пошуковому рядку впишіть назву товару, який потрібно додати в перелік. Якщо така номенклатурна позиція відсутня в довіднику, на екрані з’явиться кнопка «Додати товар в чек без створення картки номенклатури». Щоб додати товар натисніть на цю кнопку.

У наступному вікні вкажіть ціну та додаткові реквізити і натисніть кнопку «Додати».

Після цього товар буде додано в перелік чека, без збереження в довіднику номенклатури.

Якщо доданий таким способом товар потрібно зберегти в довіднику номенклатури, у вікні додавання обов’язкових реквізитів зніміть позначку біля напису «Додати без створення картки номенклатури».

Заповніть потрібні поля і натисніть «Додати».

Після цього, товар буде додано до переліку і збережено в довіднику номенклатури, а ви зможете знайти його серед інших номенклатурних позицій.
 

Інші статті

мобільний застосунок
Продаж без створення картки номенклатури
У мобільному застосунку Cashalot доступна функція, яка дає змогу додавати до чека товари або послуги, без попереднього створення картки номенклатури в довіднику. Функція активована...
Детальніше
мобільний застосунок
Створення номенклатури у мобільному застосунку Cashalot
Використовуючи мобільний застосунок Cashalot, ви можете створювати нові картки номенклатури товарів та послуг безпосередньо у додатку. Для того, щоб у мобільному застосунку Cashalo...
Детальніше
додаткове обладнання
Підключення POS-терміналу в мобільному застосунку ПРРО Cashalot
Для здійснення оплати з мобільного застосунку Cashalot через POS-термінал, необхідно забезпечити підключення пристрою мобільного телефону та POS-терміналу до однієї Wi-Fi мережі.
Детальніше
Cashälot
в ефірі