Завантаження чеків з СОД РРО

01.11.2023
560

У ПРРО Cashalot з’явилась нова функція, завдяки якій стало можливим завантажити до реєстру програми будь-які фіскальні та видаткові чеки, чеки службової видачі або внесення, зет-звіти, та інші документи зареєстровані в Системі обліку даних реєстраторів розрахункових операцій (далі - СОД РРО).

Для того, щоб скористатись цією функцією, перейдіть в розділ Операції – Історія операцій, та натисніть кнопку Завантажити з СОД РРО.

 

У вікні, що відкрилось, у відповідне поле введіть фіскальний номер РРО/ПРРО вашого суб’єкта господарювання, щоб завантажити документи.

Для того, щоб обрати фіскальний номер ПРРО з існуючих господарських одиниць в РМК Cashalot, активуйте відповідну позначку.

Оберіть необхідну господарську одиницю та касу за якою буде виконано синхронізацію з СОД РРО і вкажіть потрібний період. Натисніть кнопку Завантажити.

У наступному вікні підпишіть запит на завантаження документів електронним підписом особи, яка зареєстрована за формою J(F)1391103 “Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису”.

Після цього до реєстру Історія операції з СОД РРО буде завантажено всі документи, які належать до обраного РРО/ПРРО згідно з зазначеними параметрами. 

Інші статті

робота в касі
Заява щодо ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами
У програмному РРО Cashalot реалізовано можливість подати в електронному вигляді Заяву щодо ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Детальніше
склад
Надходження на склад в Cashalot
У ПРРО Cashalot додано модуль «Склад», який доступний для всіх користувачів у бетаверсії і дає змогу контролювати залишки товарів і забезпечувати відповідність їх облікової кількос...
Детальніше
робота в касі
Робота зі знижками
У РМК Cashalot є можливість застосовувати знижку на товарні позиції, що внесені до чека. Для цього перейдіть до відкритої зміни та додайте необхідні позиції товарів чи послуг. Зниж...
Детальніше
робота в касі
Завантаження чеків з СОД РРО
У ПРРО Cashalot з’явилась нова функція, завдяки якій стало можливим завантажити до реєстру програми будь-які фіскальні та видаткові чеки, чеки службової видачі або внесення, зет-зв...
Детальніше
робота в касі
Автоматичне закриття зміни в ПРРО Cashalot
У розділі Автозакриття зміни можна налаштовувати автоматичне закриття зміни у обраних ПРРО. Для суб’єктів господарювання, які працюють за чітким графіком роботи, ця функція дозволя...
Детальніше
Cashälot
в ефірі