Завантаження чеків з СОД РРО

01.11.2023
218

У ПРРО Cashalot з’явилась нова функція, завдяки якій стало можливим завантажити до реєстру програми будь-які фіскальні та видаткові чеки, чеки службової видачі або внесення, зет-звіти, та інші документи зареєстровані в Системі обліку даних реєстраторів розрахункових операцій (далі - СОД РРО).

Для того, щоб скористатись цією функцією, перейдіть в розділ Операції – Історія операцій, та натисніть кнопку Завантажити з СОД РРО.

 

У вікні, що відкрилось, у відповідне поле введіть фіскальний номер РРО/ПРРО вашого суб’єкта господарювання, щоб завантажити документи.

Для того, щоб обрати фіскальний номер ПРРО з існуючих господарських одиниць в РМК Cashalot, активуйте відповідну позначку.

Оберіть необхідну господарську одиницю та касу за якою буде виконано синхронізацію з СОД РРО і вкажіть потрібний період. Натисніть кнопку Завантажити.

У наступному вікні підпишіть запит на завантаження документів електронним підписом особи, яка зареєстрована за формою J(F)1391103 “Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису”.

Після цього до реєстру Історія операції з СОД РРО буде завантажено всі документи, які належать до обраного РРО/ПРРО згідно з зазначеними параметрами. 

Cashälot
в ефірі