Як створити акт інвентаризації в Cashalot?

14.09.2023
284

Для пошуку розбіжностей між фактичною та обліковою кількістю товарів, відповідальними особами на господарській одиниці проводиться інвентаризація. У кабінеті користувача Cashalot, за допомогою модуля «Склад» можна створювати акти інвентаризації на основі даних, які є в ньому.

Для того, щоб сформувати акт інвентаризації перейдіть в розділ «Склад» у кабінеті користувача, оберіть «Інвентаризація товарів» і натисніть кнопку «Нова інвентаризація».

Вкажіть номер акту, оберіть господарську одиницю за якою проводиться інвентаризація та заповніть інші необхідні поля. 

Для того, щоб до акту додати товар скористайтесь пошуком.

Після додавання товару до переліку, у відповідному полі зображається обліковий залишок товару, а в поле «Фактичний залишок» потрібно вказати кількість товару, яка є в наявності на складі. Аналогічним способом потрібно додати всі товари, за якими проводиться інвентаризація.

 

Якщо акт інвентаризації потрібно зберегти, з можливістю його редагування, натисніть кнопку «Зберегти». Натиснувши кнопку «Провести», дані, що містяться в акті будуть недоступні для редагування.

Після проведення акту інвентаризації, якщо в ньому буде виявлено розбіжності, для забезпечення відповідності фактичної кількості товару до облікової, програма запропонує створити відповідні документи. 

Якщо фактичний залишок буде менший за обліковий — буде запропоновано створити списання. Якщо фактичний залишок буде більший за обліковий — буде запропоновано створити надходження.

Для того, щоб виконати нове списання або нове надходження натисніть потрібну кнопку, після чого відкриється обраний документ, до якого буде перенесено інформацію, що стосується товару, за яким виявлено розбіжності. Заповніть всі необхідні поля і натисніть кнопку «Провести», після чого облікова кількість товару на складі відповідатиме фактичній.

Cashälot
в ефірі