Як створити акт інвентаризації в Cashalot?

14.09.2023
472

Для пошуку розбіжностей між фактичною та обліковою кількістю товарів, відповідальними особами на господарській одиниці проводиться інвентаризація. У кабінеті користувача Cashalot, за допомогою модуля «Склад» можна створювати акти інвентаризації на основі даних, які є в ньому.

Для того, щоб сформувати акт інвентаризації перейдіть в розділ «Склад» у кабінеті користувача, оберіть «Інвентаризація товарів» і натисніть кнопку «Нова інвентаризація».

Вкажіть номер акту, оберіть господарську одиницю за якою проводиться інвентаризація та заповніть інші необхідні поля. 

Для того, щоб до акту додати товар скористайтесь пошуком.

Після додавання товару до переліку, у відповідному полі зображається обліковий залишок товару, а в поле «Фактичний залишок» потрібно вказати кількість товару, яка є в наявності на складі. Аналогічним способом потрібно додати всі товари, за якими проводиться інвентаризація.

 

Якщо акт інвентаризації потрібно зберегти, з можливістю його редагування, натисніть кнопку «Зберегти». Натиснувши кнопку «Провести», дані, що містяться в акті будуть недоступні для редагування.

Після проведення акту інвентаризації, якщо в ньому буде виявлено розбіжності, для забезпечення відповідності фактичної кількості товару до облікової, програма запропонує створити відповідні документи. 

Якщо фактичний залишок буде менший за обліковий — буде запропоновано створити списання. Якщо фактичний залишок буде більший за обліковий — буде запропоновано створити надходження.

Для того, щоб виконати нове списання або нове надходження натисніть потрібну кнопку, після чого відкриється обраний документ, до якого буде перенесено інформацію, що стосується товару, за яким виявлено розбіжності. Заповніть всі необхідні поля і натисніть кнопку «Провести», після чого облікова кількість товару на складі відповідатиме фактичній.

Інші статті

робота в касі
Як створити акт інвентаризації в Cashalot?
Для пошуку розбіжностей між фактичною та обліковою кількістю товарів, відповідальними особами на господарській одиниці проводиться інвентаризація. У кабінеті користувача Cashalot,...
Детальніше
мобільний застосунок
Продаж без створення картки номенклатури
У мобільному застосунку Cashalot доступна функція, яка дає змогу додавати до чека товари або послуги, без попереднього створення картки номенклатури в довіднику. Функція активована...
Детальніше
робота в касі
Налаштування залишку готівки в касі в межах встановленого ліміту
Щоб налаштувати залишок готівки в касі в межах встановленого ліміту, у розділі Всі каси оберіть господарську одиницю, далі натисніть кнопку Налаштування та оберіть Налаштування зал...
Детальніше
робота в касі
Налаштування залишку готівки в касі
У ПРРО Cashalot реалізовано можливість налаштування залишку готівки, що може залишатися у касі в кінці зміни.
Детальніше
склад
Надходження на склад в Cashalot
У ПРРО Cashalot додано модуль «Склад», який доступний для всіх користувачів у бетаверсії і дає змогу контролювати залишки товарів і забезпечувати відповідність їх облікової кількос...
Детальніше
Cashälot
в ефірі