Переміщення товарів між своїми господарськими одиницями

28.09.2023
166

Якщо у межах організації необхідно перемістити товари між своїми господарськими одиницями, скористайтесь функцією переміщення товарів.

У кабінеті користувача в розділі «Склад» — «Залишки товарів» мають бути товари з наявними залишками у відповідній господарській одиниці.

Для того, щоб сформувати переміщення перейдіть в категорію «Переміщення товарів» і натисніть кнопку «Нове надходження».

Вкажіть номер та дату створення накладної, оберіть господарську одиницю з якої відбувається переміщення і господарську одиницю, яка отримає переміщені товари та заповніть всі інші поля.

Для того, щоб в перелік додати потрібні товари, скористайтесь пошуком. Після додавання номенклатурної позиції в полі «Кількість» вкажіть потрібну кількість товару, що необхідно перемістити. Аналогічним способом додайте в перелік всі інші товари.

За необхідності видаліть непотрібні номенклатурні позиції натиснувши на відповідну кнопку.

Якщо інформацію про нове переміщення потрібно зберегти не переміщуючи товари зі складу натисніть кнопку «Зберегти». У такому випадку дані, що стосуються цього переміщення надалі можна буде відредагувати. Натиснувши кнопку «Провести» зазначені товари будуть переміщенні з вказаної у документі господарської одиниці, а можливості редагувати дані вже не буде.

Щоб переглянути друковану форму накладної переміщення натисніть відповідну кнопку.

Після проведення переміщення, в залишках товарів можна бачити, що зазначена кількість обраної номенклатури була списана з господарської одиниці - відправника і нарахована до господарської одиниці - отримувача.

Cashälot
в ефірі