Переміщення товарів між своїми господарськими одиницями

28.09.2023
412

Якщо у межах організації необхідно перемістити товари між своїми господарськими одиницями, скористайтесь функцією переміщення товарів.

У кабінеті користувача в розділі «Склад» — «Залишки товарів» мають бути товари з наявними залишками у відповідній господарській одиниці.

Для того, щоб сформувати переміщення перейдіть в категорію «Переміщення товарів» і натисніть кнопку «Нове надходження».

Вкажіть номер та дату створення накладної, оберіть господарську одиницю з якої відбувається переміщення і господарську одиницю, яка отримає переміщені товари та заповніть всі інші поля.

Для того, щоб в перелік додати потрібні товари, скористайтесь пошуком. Після додавання номенклатурної позиції в полі «Кількість» вкажіть потрібну кількість товару, що необхідно перемістити. Аналогічним способом додайте в перелік всі інші товари.

За необхідності видаліть непотрібні номенклатурні позиції натиснувши на відповідну кнопку.

Якщо інформацію про нове переміщення потрібно зберегти не переміщуючи товари зі складу натисніть кнопку «Зберегти». У такому випадку дані, що стосуються цього переміщення надалі можна буде відредагувати. Натиснувши кнопку «Провести» зазначені товари будуть переміщенні з вказаної у документі господарської одиниці, а можливості редагувати дані вже не буде.

Щоб переглянути друковану форму накладної переміщення натисніть відповідну кнопку.

Після проведення переміщення, в залишках товарів можна бачити, що зазначена кількість обраної номенклатури була списана з господарської одиниці - відправника і нарахована до господарської одиниці - отримувача.

Інші статті

склад
Вимоги до заповнення файлу для імпорту номенклатури
Імпорт здійснюється із файлу Excel (формату .xls та .xlsx) або файлів формату .csv, що містять перелік товарних позицій та їх основні параметри (найменування, артикул, одиниця вимі...
Детальніше
склад
Імпорт номенклатури з файлу
Товарні позиції можна імпортувати із файлу Excel (формату .xlsx, .xls) або файлів формату .csv, що містить перелік товарних позицій та їх основні параметри (найменування, артикул,...
Детальніше
мобільний застосунок
Створення номенклатури у мобільному застосунку Cashalot
Використовуючи мобільний застосунок Cashalot, ви можете створювати нові картки номенклатури товарів та послуг безпосередньо у додатку. Для того, щоб у мобільному застосунку Cashalo...
Детальніше
склад
Переміщення товарів між своїми господарськими одиницями
Якщо у межах організації необхідно перемістити товари між своїми господарськими одиницями, скористайтесь функцією переміщення товарів.
Детальніше
склад
Надходження на склад в Cashalot
У ПРРО Cashalot додано модуль «Склад», який доступний для всіх користувачів у бетаверсії і дає змогу контролювати залишки товарів і забезпечувати відповідність їх облікової кількос...
Детальніше
Cashälot
в ефірі