Надходження на склад в Cashalot

14.09.2023
1287

У ПРРО Cashalot додано модуль «Склад», який доступний для всіх користувачів у бетаверсії і дає змогу контролювати залишки товарів і забезпечувати відповідність їх облікової кількості до фактичної.

Для того, щоб спробувати функціонал, у кабінеті користувача Cashalot, перейдіть у розділ «Склад» і у вікні інформування натисніть кнопку «Спробувати безкоштовно».

Зверніть увагу!!! Якщо раніше ви не користувалися модулем «Склад», інформація про залишки товарів у відповідній категорії буде відсутня і роботу з модулем бажано починати з формування акту інвентаризації, в якому буде зазначено всі фактичні залишки товарів, або записати ці товари на склад як нове надходження.

Перед початком проведення нового надходження, слід заповнити відомості про контрагентів, від яких ви будете отримувати товар. Для цього перейдіть в розділ «Довідники» і оберіть категорію «Контрагенти». Натисніть кнопку «Новий контрагент», заповніть всі необхідні поля і натисніть «Зберегти».

Для того, щоб записати товар на склад перейдіть у розділ «Склад», оберіть категорію «Надходження товарів» і натисніть кнопку «Нове надходження».

Оберіть господарську одиницю за якою проводиться надходження товару та заповніть всі необхідні поля, які позначені як обов’язкові.

У нижній частині вікна можна ввести інформацію про первинний документ, згідно якого ви отримували товар та, за потреби, прикріпити його скановану копію у форматі PDF.

Для того, щоб до переліку додати потрібні товари скористайтесь полем пошуку. У поле «Кількість згідно документа» вкажіть кількість товару, яка зазначена у супровідних документах і натисніть Enter, після чого програма автоматично заповнить всі інші поля.

Якщо фактична кількість відрізняється від кількості згідно документів, впишіть у відповідне поле потрібне значення. Аналогічним способом додайте до переліку всі інші товари. Для того, щоб видалити зайві записи натисніть на відповідну кнопку у правій частині вікна.

Якщо інформацію про нове надходження потрібно зберегти не записуючи товари на склад натисніть кнопку «Зберегти». У такому випадку дані, що стосуються цього надходження в подальшому можна буде відредагувати. Натиснувши кнопку «Провести», зазначені товари будуть записані на склад, а можливості редагувати дані вже не буде.

Якщо в переліку товарів є номенклатурні одиниці фактична кількість яких відрізняється від кількості згідно документів, після натискання кнопки «Провести», програма запропонує створити «Акт розбіжності». Натисніть кнопку «Створити» і «Акт розбіжності» автоматично буде сформовано, а його друковану форму ви побачите на екрані.


    

Після успішного проведення, інформацію про товари, які були взяті на облік, буде збережено у реєстрі «Надходження товарів», а створений до нього «Акт розбіжностей» прикріплено праворуч.

Для того, щоб переглянути кількість товарів доступних на складі перейдіть в категорію «Залишки товарів», оберіть потрібну господарську одиницю, вкажіть дату і натисніть кнопку «Сформувати», після чого на екрані буде відображено інформацію щодо залишків товарів яка була актуальна на вказану дату.

Також інформацію про залишки товарів можна переглядати і на робочому місці касира Cashalot.

Запустіть РМК і авторизуйтесь в ньому. Натисніть кнопку «Головного меню», що розташована ліворуч у верхній частині екрану, відкрийте розділ «Склад» і оберіть «Залишки товарів». Між РМК і кабінетом користувача з певною періодичністю відбувається синхронізація даних і інформація про кількість доступних товарів оновлюється автоматично. Проте, за потреби, ви можете виконати синхронізацію залишків товарів з кабінетом користувача і в ручному режимі. Для цього натисніть відповідну кнопку, яка розміщена праворуч у верхній частині екрану.

Інші статті

склад
Переміщення товарів між своїми господарськими одиницями
Якщо у межах організації необхідно перемістити товари між своїми господарськими одиницями, скористайтесь функцією переміщення товарів.
Детальніше
робота в касі
Як створити акт інвентаризації в Cashalot?
Для пошуку розбіжностей між фактичною та обліковою кількістю товарів, відповідальними особами на господарській одиниці проводиться інвентаризація. У кабінеті користувача Cashalot,...
Детальніше
робота в касі
Списання товарів в модулі "Склад"
Якщо у залишках є певна кількість товарів, яка з якихось причин потребує вилучення зі складу, скористайтесь процедурою списання товарів. Для цього у розділі «Склад» у кабінеті кори...
Детальніше
склад
Надходження на склад в Cashalot
У ПРРО Cashalot додано модуль «Склад», який доступний для всіх користувачів у бетаверсії і дає змогу контролювати залишки товарів і забезпечувати відповідність їх облікової кількос...
Детальніше
склад
Імпорт номенклатури з файлу
Товарні позиції можна імпортувати із файлу Excel (формату .xlsx, .xls) або файлів формату .csv, що містить перелік товарних позицій та їх основні параметри (найменування, артикул,...
Детальніше
Cashälot
в ефірі