Модуль «Склад»: що нового і корисного зʼявилось для користувачів?

29.11.2023
662

«Склад» — модуль у програмному РРО Cashalot, який створений для зручного обліку товарних запасів. За короткий час свого функціювання він вже встиг стати незамінним помічником для багатьох підприємців. 

Тому ми не зупиняємось, а стрімко вдосконалюємо наш «Склад», щоб ваша робота ставала простішою та комфортнішою, завдяки Cashalot.

Тож, раді повідомити вам про вихід оновлення для модуля «Склад». Пропонуємо розглянути детальніше всі доопрацювання.

Новий розділ для відстежування операцій руху товарів

У модулеві «Склад» додано новий розділ — «Рух товарів», який надає можливість аналізувати інформацію про рух товарів у господарських одиницях за певною датою або за будь-який обраний період. У розділі можна сформувати та видрукувати звіт «Рух по товару», що містить розгорнуті дані про переміщення обраного товару.

Сформувати звіт дуже легко — просто встановіть позначку на початку рядка товару та натисніть кнопку «Рух товару» у заголовку таблиці.

Імпорт товарів безпосередньо у документ надходження

Додати дані товарів у документ «Надходження товарів» тепер можна ще простіше — достатньо імпортувати їх із файлу формату *.xlsx,*.xls або*.csv. Для переміщення необхідно натиснути кнопку «Імпорт», у вікні, що відкриється, обрати файл, з якого потрібно імпортувати дані, та обрати режим імпорту: оновити записи в еталонному довіднику номенклатури (якщо довідник вже містить дані про номенклатуру, ці дані будуть замінені імпортованими) або доповнити еталонний довідник номенклатури (у довіднику створюється окремий запис, наявні записи не змінюються). Завантажити шаблон файлу для імпорту можна, натиснувши посилання «Завантажити шаблон файлу».

Реалізація можливості повернення товарів постачальнику

Тепер за допомогою Cashalot ви можете не тільки замовити необхідну кількість товарів, але й повернути товар постачальнику. У модулеві «Склад» додано новий розділ — «Повернення товарів», у якому можна створювати, заповнювати, друкувати та зберігати документи «Повернення товарів».

Заявка на товар постачальнику

До «Складу» додано також розділ «Замовлення товарів», що надає можливість створювати, заповнювати та зберігати документи «Замовлення товарів».

Памʼятайте, що до 1 грудня модуль «Склад» доступний вам цілком безоплатно. Ви маєте змогу користуватися усіма його можливостями, протестувати його переваги для свого бізнесу, щоб розуміти напевно, що вам він точно потрібен. А з 1 грудня для вас діятиме спеціальна акційна пропозиція на покупку модуля «Склад» зі знижкою 50% всього за 1200 грн на рік.

Кожне реалізоване допрацювання ми втілюємо із думкою про наших клієнтів та їхню зручну роботу. Тож, якщо у вас виникнуть запитання чи пропозиції  щодо модуля «Склад» із радістю приймаємо на нашому офіційному сайті — розділ «Контакти». Або пишіть нам за допомогою зручного та корисного телеграм-каналу «Cashalot в ефірі».

Читайте також про можливості «Склад» для вашого бізнесу у наших попередніх матеріалах: 

Ми у Cashalot завжди прагнемо зробити ваші розрахунки максимально комфортними та зручними.

Інші новини

11.06.2024
ФОП-єдинник торгує на території села технічно-складними побутовими товарами: чи потрібно РРО / ПРРО?
Чи застосовується РРО / ПРРО підприємцями-єдинниками, які реалізують на території села технічно-складні побутові товари?
Детальніше
08.12.2023
Доплата за ліцензію на торгівлю в роздріб алкоголем: особливості
Про доплату за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями у разі збільшення кількості РРО у місці торгівлі – від податківців.
Детальніше
25.11.2022
За порушення РРО, вчинені під час ВС, будуть штрафувати - роз'яснення від ДПС
У разі встановлення порушень використання РРО під час війни штрафні санкції будуть застосовуватись після припинення або скасування воєнного стану. Деталі - у нашому матеріалі.
Детальніше
23.02.2023
Чи має право СГ використовувати одну печатку на всіх ПРРО, які зареєстровані на кожну окрему господарську одиницю?
Суб’єкт господарювання має право використовувати одну печатку на всіх ПРРО, які зареєстровані на кожну окрему господарську одиницю, якщо такі ПРРО не потребують задіяння касирів. Я...
Детальніше
15.02.2023
Хто укладає договір з ЦСО у разі реєстрації РРО на відокремлений підрозділ?
Суб’єкт господарювання, який є платником податку на прибуток, може реєструвати РРО за місцезнаходженням своїх відокремлених підрозділів, які розташовані на території іншої, ніж так...
Детальніше
Cashälot
в ефірі