Модуль «Склад»: що нового і корисного зʼявилось для користувачів?

29.11.2023
373

«Склад» — модуль у програмному РРО Cashalot, який створений для зручного обліку товарних запасів. За короткий час свого функціювання він вже встиг стати незамінним помічником для багатьох підприємців. 

Тому ми не зупиняємось, а стрімко вдосконалюємо наш «Склад», щоб ваша робота ставала простішою та комфортнішою, завдяки Cashalot.

Тож, раді повідомити вам про вихід оновлення для модуля «Склад». Пропонуємо розглянути детальніше всі доопрацювання.

Новий розділ для відстежування операцій руху товарів

У модулеві «Склад» додано новий розділ — «Рух товарів», який надає можливість аналізувати інформацію про рух товарів у господарських одиницях за певною датою або за будь-який обраний період. У розділі можна сформувати та видрукувати звіт «Рух по товару», що містить розгорнуті дані про переміщення обраного товару.

Сформувати звіт дуже легко — просто встановіть позначку на початку рядка товару та натисніть кнопку «Рух товару» у заголовку таблиці.

Імпорт товарів безпосередньо у документ надходження

Додати дані товарів у документ «Надходження товарів» тепер можна ще простіше — достатньо імпортувати їх із файлу формату *.xlsx,*.xls або*.csv. Для переміщення необхідно натиснути кнопку «Імпорт», у вікні, що відкриється, обрати файл, з якого потрібно імпортувати дані, та обрати режим імпорту: оновити записи в еталонному довіднику номенклатури (якщо довідник вже містить дані про номенклатуру, ці дані будуть замінені імпортованими) або доповнити еталонний довідник номенклатури (у довіднику створюється окремий запис, наявні записи не змінюються). Завантажити шаблон файлу для імпорту можна, натиснувши посилання «Завантажити шаблон файлу».

Реалізація можливості повернення товарів постачальнику

Тепер за допомогою Cashalot ви можете не тільки замовити необхідну кількість товарів, але й повернути товар постачальнику. У модулеві «Склад» додано новий розділ — «Повернення товарів», у якому можна створювати, заповнювати, друкувати та зберігати документи «Повернення товарів».

Заявка на товар постачальнику

До «Складу» додано також розділ «Замовлення товарів», що надає можливість створювати, заповнювати та зберігати документи «Замовлення товарів».

Памʼятайте, що до 1 грудня модуль «Склад» доступний вам цілком безоплатно. Ви маєте змогу користуватися усіма його можливостями, протестувати його переваги для свого бізнесу, щоб розуміти напевно, що вам він точно потрібен. А з 1 грудня для вас діятиме спеціальна акційна пропозиція на покупку модуля «Склад» зі знижкою 50% всього за 1200 грн на рік.

Кожне реалізоване допрацювання ми втілюємо із думкою про наших клієнтів та їхню зручну роботу. Тож, якщо у вас виникнуть запитання чи пропозиції  щодо модуля «Склад» із радістю приймаємо на нашому офіційному сайті — розділ «Контакти». Або пишіть нам за допомогою зручного та корисного телеграм-каналу «Cashalot в ефірі».

Читайте також про можливості «Склад» для вашого бізнесу у наших попередніх матеріалах: 

Ми у Cashalot завжди прагнемо зробити ваші розрахунки максимально комфортними та зручними.

Інші новини

31.01.2024
Модуль «Склад» — ваш надійний помічник для ведення обліку товарних запасів
Використовуєте у своїй діяльності облік, як контроль за товарними запасами? Тоді вам потрібен помічник для максимально зручної роботи із обліком товарних запасів. Надійне рішення —...
Детальніше
02.11.2022
Видача коштів через РРО та/або ПРРО у разі повернення товару або скасування помилково проведеної суми
Яким чином через РРО та/або ПРРО здійснюється видача коштів у разі повернення товару або скасування помилково проведеної суми?
Детальніше
18.01.2024
Чи штрафують продавця за відсутність розмінної монети?
Чи передбачена відповідальність СГ за невидачу та/або не забезпечення видачі споживачу розмінної монети?
Детальніше
27.06.2023
Розрахунки на суму понад 50000 грн: чи можна відобразити одночасно в готівковій та в безготівковій формі?
Чи можливо проведення розрахункової операції при розрахунку з фізособою через РРО на суму понад 50000 грн з відображенням її в одному розрахунковому документі одночасно в готівкові...
Детальніше
10.10.2023
Розрахунки проведені з використанням талонів, квитків: чи потрібен РРО/ПРРО?
ФОП-єдинник здійснює перевезення пасажирів з використанням талонів та квитків: чи потрібно йому застосовувати РРО/ПРРО?
Детальніше
Cashälot
в ефірі