«Склад» від Cashalot: які зміни очікують користувачів?

02.10.2023
421

Любі користувачі програмного РРО Cashalot, сподіваємося ви вже встигли оцінити всі переваги роботи зі складським обліком просто у своєму ПРРО. Якщо ні, то обовʼязково спробуйте, адже до 1 грудня користування модулем «Склад» цілком безоплатне.

Всі, хто вже спробував «Склад», певно помітили, що його функціонал активно розвивається, кількість користувачів зростає, а наші фахівці плідно працюють, щоб ви отримали якісний продукт для роботи. Звісно зараз модуль доступний усім користувачам Cashlot безоплатно та без жодних обмежень, але така спеціальна пропозиція діє тільки до 1 грудня. 

Щоб забезпечити якісну консультацію і подальшу розробку ми маємо запровадити ціну за користування модулем. Тож, вже з 1 грудня ми вводимо акційну пропозицію — всього 1200 грн на рік. Ліцензія купується на один код ЄДРПОУ під яким ви можете вести необмежену кількість складів. 

Модуль «Склад» від Cashalot — це надійний помічник у веденні бізнесу, адже його функціональні можливості створені для зручного ведення складського обліку.

Зокрема, користувачам доступні: 

  • Облік надходжень
  • Інвентаризація
  • Автоматичне списання
  • Контроль та автоматичний перерахунок залишків
  • Затверджені друковані форми обліку
  • Переміщення між складами

Для вашої зручної роботи із модулем, ми підготували короткі інструкції, які завжди доступні для вас у нашій «Базі знань».

Звісно це ще не в всі можливості, які ми пропонуємо користувачу, адже наші фахівці плідно працюють, щоб забезпечити вам додатковий корисний функціонал. Зокрема на вас чекає: 

  • Функціонал відстежування операцій руху товарів;
  • Доопрацювання імпорту товарів безпосередньо у документ надходження;
  • Створення можливості повернення товарів постачальнику;
  • Створення заявки на замовлення товарів постачальнику.

Памʼятайте, що до 1 грудня модуль «Склад» доступний вам цілком безоплатно. Ви маєте змогу користуватися усіма його можливостями, протестувати його переваги для свого бізнесу, щоб розуміти напевно, що вам він точно потрібен. 

Дуже радимо не втратити цю чудову нагоду та ознайомитися з теперішнім функціоналом «Склад». Крім того, ми відкриті до ваших побажань та пропозицій щодо доопрацювань та покращень модуля задля вашої комфортної роботи. Всі пропозиції та побажання щодо покращення модуля «Склад» із радістю приймаємо на нашому офіційному сайті — розділ «Контакти». Або пишіть нам за допомогою зручного та корисного телеграм-каналу «Cashalot в ефірі».

Читайте також по можливості «Склад» у нашому попередньому матеріалі: Модуль «Склад» від Cashalot — надійний помічник у веденні бізнесу

Інші новини

31.10.2022
Робоча зміна ПРРО не закрита, але згенеровано новий КЕП: що робити СГ?
У разі незакриття робочої зміни для роботи з ПРРО за новим ідентифікатором ключа необхідно подати Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого кл...
Детальніше
16.03.2023
Чи можна запрограмувати ПРРО при відкритій зміні?
Чи закривати робочу зміну в ПРРО, щоб здійснити програмування цін, найменування товарів, та обліку їх кількості?
Детальніше
18.04.2023
Пересувна торгівля: чи потрібен РРО/ПРРО?
Чи застосовують ФОП - єдинники 1-4 груп РРО/ПРРО при здійсненні роздрібної торгівлі через засоби пересувної торгівельної мережі, що розташовані за межами стаціонарних приміщень?
Детальніше
26.12.2022
Оплата за неотриманий товар карткою, а повернення коштів – готівкою: чи можливо?
Чи має право СГ повернути кошти готівкою за неотриманий товар (ненадану послугу), якщо оплата проводилася через РРО з використанням банківської платіжної картки (POS-терміналу)?
Детальніше
25.08.2022
Документи, які повинні зберігатися на місці проведення розрахунків із застосуванням РРО та ПРРО
Суб’єкти господарювання, які використовують РРО для здійснення розрахункових операцій, зобов’язані на місці проведення розрахунків тримати певний перелік документів. Докладніше у н...
Детальніше
Cashälot
в ефірі