Модуль «Склад» від Cashalot — надійний помічник у веденні бізнесу

07.08.2023
463

Cashalot завжди прагне до розвитку, щоб зробити розрахунки своїх користувачів максимально простими і зручними. Саме для вашого комфорту і був створений модуль «Склад», який доповнив і без того широкий функціонал ПРРО Cashalot.

Тепер на додачу до класичних функцій з проведення розрахункових операцій, всім користувачам доступні модулі «Аналітика» і віднедавна — «Склад».

Чи потрібен «Склад» саме вам?

Є категорія користувачів, які, відповідно до законодавства, зобов'язані реєструвати чеки і використовувати у своїй діяльності облік, як контроль за товарними запасами.

Так, ФОП на загальній системі оподаткування,ФОП-єдинники, що є платниками ПДВ, єдинники 3 групи зі ставкою 3%, ФОП-єдинники, які не є платниками ПДВ, але реалізують технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійці, також сюди належать лікарські засоби, вироби, медпризначення, ювелірка — усі ці ФОП зобов'язані вести облік товарних запасів. Наше ж завдання — забезпечити нашого клієнта комплексним програмним рішенням.

Нагадаємо, що законодавством також передбачені штрафи, якщо суб'єкт господарювання не веде товарний облік в установленому порядку. Тож, якщо при перевірці буде виявленого порушення, то до таких суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у розмірі вартості таких товарів, які не обліковані у встановленому порядку, тобто на ці товари немає первинних документів, які визначають їхнє походження.

Тому, знаючи про всі проблеми і виклики, з якими стикаються підприємці, ми комплексно вирішили всі ці питання та забезпечили користувача усіма можливими інструментами для зручної та безпечної роботи.

Які потреби клієнтів забезпечує модуль?

Архітектура модуля «Склад» побудована так, що ПРРО є тим інструментом, що забезпечує створення, реєстрацію і накопичення чеків у системі з веденням обліку та контролем усіх процесів у кабінеті користувача.

«Склад» закриває всі ці проблеми, адже це простий інструмент, який вже інтегрований до ПРРО. Сам «Склад» реалізований так, що списання товарів виконується через чеки цілком автоматизовано.

Основні завдання, що вирішує «Склад» — це контроль за походженням та рухом товарних запасів, а також набір усіх документів, що визначають походження товарів.

Загалом кожен підприємець отримує зручні, якісні дієві інструменти, щоб вести бізнес з мінімальними витратами і досягати своєї мети — прибутку.

Для кого створений «Склад»?

Модуль розрахований на середній і малий бізнес, для ФОП, які мають обовʼязково використовувати РРО. Мікросерсвісна архітектура, зокрема, модульна система, дозволяє підприємцю обирати той функціонал, що йому потрібен та не переплачувати за зайвий функціонал. Якщо підприємцю потрібен тільки ПРРО, він не витрачає кошти на «Склад», і навпаки.

Функціональні можливості модуля:

  • Облік надходжень
  • Інвентаризація
  • Автоматичне списання
  • Контроль та автоматичний перерахунок залишків
  • Затверджені друковані форми обліку
  • Переміщення між складами

Нагадуємо, що до 1 грудня можна спробувати модуль «Склад» у роботі цілком безоплатно. Для цього вам навіть не потрібно мати ліцензію на ПРРО, достатньо просто зареєструватися у кабінеті, де автоматично підтягнеться інформація про вашу ГО (господарську одиницю) і ви зможете користуватися модулем «Склад».

ПРРО Cashalot завжди орієнтується на потреби клієнтів та намагається реалізувати їх максимально швидко і функціонально для кожного підприємця. Тому ви завжди можете висловити свої пропозиції та побажання щодо покращення модуля «Склад», скориставшись офіційним сайтом — розділ «Контакти». Або пишіть нам за допомогою зручного та корисного телеграм-каналу «Cashalot в ефірі».

Ми у Cashalot завжди прагнемо зробити ваші розрахунки максимально комфортними та зручними.

Інші новини

12.06.2023
Як отримати інформацію про «Реєстраційний номер екземпляра РРО»?
Де СГ може отримати інформацію про «Реєстраційний номер екземпляра РРО», якщо в період дії воєнного стану обмежено доступ до публічних електронних реєстрів?
Детальніше
05.04.2023
Використання ПРРО при реалізації пального: чи можливо?
Чи дозволяється використовувати ПРРО під час реалізації пального?
Детальніше
02.09.2022
Ліміт каси: у яких випадках можна змінювати?
Установлений ліміт каси та строки здавання готівки можуть переглядатися за наявності відповідних обставин. Докладніше у нашому матеріалі.
Детальніше
06.06.2023
Держреєстр РРО оновили станом на 31.05.2023 р.
Наказом ДПСУ від 31.05.2023 р. № 415 викладено у новій редакції Держреєстр РРО.
Детальніше
10.01.2023
ПРРО Cashalot для вашого бізнесу: інтеграція
Інтеграція дає можливість нашим клієнтам продовжувати зручно працювати у звичній програмі! Як? Дуже просто — ви і далі працюєте, як і звикли, у вашій улюбленій обліковці, до якої і...
Детальніше
Cashälot
в ефірі