Досвід використання ПРРО Cashalot

21.10.2022
419

Програмний РРО Cashalot вже більше двох років допомагає українським підприємцям вести розрахунки простіше. За цей час у Cashalot відбулось чимало трансформацій, які зробили роботу з касою значно приємнішою і легшою. Водночас, випробувати ПРРО в дії вдалося багатьом напрямкам бізнесу. 

Зворотний зв’язок важливий для кожного розробника продукту, тому ми радо отримуємо фідбеки від наших користувачів, а ще залюбки ділимось досвідом наших клієнтів з вами. 

Так, наші клієнти, які розповіли про свій роботи з Cashalot це: 

✔️ Мережі кав’ярень
✔️ Інтернет-магазини
✔️ Продуктові магазини 
✔️ Сервіси мікрокредитування 
✔️ Мережі спортивних клубів 

Тож, якщо ви тільки розглядаєте програмні РРО для свого бізнесу, вивчаєте можливості програмної каси та рентабельність її впровадження — рекомендуємо дізнатися про досвід наших клієнтів. Сподіваємось, що досвід роботи з програмною касою інших бізнесів, допоможе вам краще зрозуміти як вона може працювати на вашому підприємстві.  

Також ви завжди можете дізнатися всю необхідну інформацію про програмний РРО Cashalot, переглянувши відео на нашому YouTube-каналі

Якщо у вас виникли запитання щодо впровадження ПРРО Cashalot для свого бізнесу, ви завжди можете звернутися за безкоштовною консультацією до наших фахівців за телефоном: 

+38 044 344 07 44
+38 067 344 07 44

Інші новини

20.12.2021
ПРРО Cashalot інтегровано до облікової системи ENOT
Лінійка інтеграційних рішень ПРРО Cashalot з обліковими системами стала ще більшою. Програмна каса Cashalot до новорічних свят приготувала подарунок усім закладам сфери PET.
Детальніше
27.10.2023
ФОП-таксист: з 01.10.2023 РРО/ПРРО обов'язково
В таксі потрібно використовувати РРО/ПРРО. На сьогодні суб’єкти господарювання при наданні послуг зобов’язані проводити розрахунки за них через РРО та/або ПРРО та надавати таким сп...
Детальніше
17.03.2023
Операції, при здійсненні яких СГ мають право не застосовувати РРО/ПРРО
Відповідно до П(С)БО 15 “Дохід” в бухгалтерському обліку доходи класифікуються за групами, зокрема: дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) та інші операц...
Детальніше
03.05.2023
Чи є підставою для проведення перевірки неподання СГ звітності про використання РРО/ПРРО?
Фактична перевірка може проводитися на підставі рішення керівника контролюючого органу за наявності хоча б однієї з підстав, зазначених п. 80.2 ПКУ.
Детальніше
13.07.2023
Застосування РРО у разі реалізації пального - роз'яснює ДПСУ
СГ, які зареєстровані платниками ПДВ та здійснюють реалізацію пального із застосуванням РРО, необхідно безумовно додержуватися вимог чинного законодавства в частині відображення у...
Детальніше
Cashälot
в ефірі