Досвід використання ПРРО Cashalot

21.10.2022
98

Програмний РРО Cashalot вже більше двох років допомагає українським підприємцям вести розрахунки простіше. За цей час у Cashalot відбулось чимало трансформацій, які зробили роботу з касою значно приємнішою і легшою. Водночас, випробувати ПРРО в дії вдалося багатьом напрямкам бізнесу. 

Зворотний зв’язок важливий для кожного розробника продукту, тому ми радо отримуємо фідбеки від наших користувачів, а ще залюбки ділимось досвідом наших клієнтів з вами. 

Так, наші клієнти, які розповіли про свій роботи з Cashalot це: 

✔️ Мережі кав’ярень
✔️ Інтернет-магазини
✔️ Продуктові магазини 
✔️ Сервіси мікрокредитування 
✔️ Мережі спортивних клубів 

Тож, якщо ви тільки розглядаєте програмні РРО для свого бізнесу, вивчаєте можливості програмної каси та рентабельність її впровадження — рекомендуємо дізнатися про досвід наших клієнтів. Сподіваємось, що досвід роботи з програмною касою інших бізнесів, допоможе вам краще зрозуміти як вона може працювати на вашому підприємстві.  

Також ви завжди можете дізнатися всю необхідну інформацію про програмний РРО Cashalot, переглянувши відео на нашому YouTube-каналі

Якщо у вас виникли запитання щодо впровадження ПРРО Cashalot для свого бізнесу, ви завжди можете звернутися за безкоштовною консультацією до наших фахівців за телефоном: 

+38 044 344 07 44
+38 067 344 07 44

Інші новини

23.02.2023
Чи має право СГ використовувати одну печатку на всіх ПРРО, які зареєстровані на кожну окрему господарську одиницю?
Суб’єкт господарювання має право використовувати одну печатку на всіх ПРРО, які зареєстровані на кожну окрему господарську одиницю, якщо такі ПРРО не потребують задіяння касирів. Я...
Детальніше
29.11.2022
Відключення електроенергії та відсутність інтернет-зв’язку: що з РРО/ ПРРО та чи штрафуватимуть?
ДПС проінформувала щодо проблеми відключення електроенергії та відсутності інтернет-зв’язку та, відповідно, щодо передачі інформації про розрахункові операції до ФСКО.
Детальніше
13.09.2021
Як підготуватися ФОПам 2–4 групи до ведення свого бізнесу в 2022 році
З 1.01.2022 року ФОП 2–4 групи мають використовувати у своїй підприємницькій діяльності касові апарати або ПРРО. А чи всі зараз готові, що потрібно зробити, куди звернутися та яка...
Детальніше
15.02.2023
Хто укладає договір з ЦСО у разі реєстрації РРО на відокремлений підрозділ?
Суб’єкт господарювання, який є платником податку на прибуток, може реєструвати РРО за місцезнаходженням своїх відокремлених підрозділів, які розташовані на території іншої, ніж так...
Детальніше
22.03.2023
Як скасувати реєстрацію РРО, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях
Яким чином здійснюється скасування реєстрації РРО, що знаходяться на територіях, які тимчасово окуповані або на яких ведуться бойові дії?
Детальніше