Досвід використання ПРРО Cashalot

21.10.2022
43

Програмний РРО Cashalot вже більше двох років допомагає українським підприємцям вести розрахунки простіше. За цей час у Cashalot відбулось чимало трансформацій, які зробили роботу з касою значно приємнішою і легшою. Водночас, випробувати ПРРО в дії вдалося багатьом напрямкам бізнесу. 

Зворотний зв’язок важливий для кожного розробника продукту, тому ми радо отримуємо фідбеки від наших користувачів, а ще залюбки ділимось досвідом наших клієнтів з вами. 

Так, наші клієнти, які розповіли про свій роботи з Cashalot це: 

✔️ Мережі кав’ярень
✔️ Інтернет-магазини
✔️ Продуктові магазини 
✔️ Сервіси мікрокредитування 
✔️ Мережі спортивних клубів 

Тож, якщо ви тільки розглядаєте програмні РРО для свого бізнесу, вивчаєте можливості програмної каси та рентабельність її впровадження — рекомендуємо дізнатися про досвід наших клієнтів. Сподіваємось, що досвід роботи з програмною касою інших бізнесів, допоможе вам краще зрозуміти як вона може працювати на вашому підприємстві.  

Також ви завжди можете дізнатися всю необхідну інформацію про програмний РРО Cashalot, переглянувши відео на нашому YouTube-каналі

Якщо у вас виникли запитання щодо впровадження ПРРО Cashalot для свого бізнесу, ви завжди можете звернутися за безкоштовною консультацією до наших фахівців за телефоном: 

+38 044 344 07 44
+38 067 344 07 44

Інші новини

10.08.2022
Розширено інформацію за QR-кодом
QR-код у фіскальних чеках ПРРО Cashalot.
Детальніше
24.05.2022
Статистика по чекам продажу - аналізуємо разом із Cashalot
Модуль Аналітика від Cashalot містить такий розділ, як Статистика по чекам продажу. Про те, як працює цей розділ, його можливості - розглянемо у нашому матеріалі.
Детальніше
13.10.2022
Створення звіту про реалізовані товари в Cashаlot
В ПРРО Cashӓlot можна створювати звіт про реалізовані товари. Для чого він потрібен та як його сформувати - розкажемо у статті.
Детальніше
29.11.2022
Відключення електроенергії та відсутність інтернет-зв’язку: що з РРО/ ПРРО та чи штрафуватимуть?
ДПС проінформувала щодо проблеми відключення електроенергії та відсутності інтернет-зв’язку та, відповідно, щодо передачі інформації про розрахункові операції до ФСКО.
Детальніше
08.07.2022
Аналітика по реалізованим товарам
Продовжуємо ділитися своїми порадами щодо легкої роботи з ПРРО Cashalot. Цей матеріал присвячуємо розділу, який допоможе проаналізувати реалізацію товарів по групам у розрізі сум т...
Детальніше