Мобільний ПРРО Cashalot — вибір, який подобається бізнесу

26.07.2023
366

Наші користувачі певно знають, що українських підприємців очікують зміни у веденні торгівлі у зв’язку з прийняттям законопроєкту 8401.

В оновленому законопроєкті №8401 є розділ щодо РРО-відповідальності. Річ у тім, що вся РРО відповідальність у воєнний час поділена на дві великі частини. Зокрема, з 1 січня 2022 року і до 1 жовтня суб'єкти господарювання повністю звільняються від відповідальності за порушення вимог Закону про РРО. Єдині, хто продовжують відповідати за усіма вимогами Законодавства — це продавці підакцизних товарів.

Вже з 1 жовтня 2023 року пільги залишаються тільки у тих представників бізнесу, які мають реєстрацію на території, де можливі бойові дії, активні бойові дії чи тимчасова окупація. 

Відповідно усі інші підприємці мають подбати про наявність РРО/ПРРО, щоб уникнути додаткових незручностей за порушення законодавства.

Мобільний ПРРО — зручна альтернатива звичайному РРО

Із власних спостережень за вподобаннями наших користувачів, можемо впевнено сказати, що нині тенденція серед користувачів така, що все більше підприємців звертають увагу на рішення розроблені на базі мобільних ОС Android та iOS, які можуть повноцінно замінити касовий апарат. Мобільний ПРРО — це дійсно вигідно, досить практично та зручно.

Так, Cashalot має у своєму арсеналі зручну та функціональну мобільну версію ПРРО. Застосунок для Android та iOS забезпечує можливість не лише проведення розрахункової операції, а може використовуватися як додатковий інструмент управління касовим обліком.


Набір можливостей мобільного ПРРО Cashalot приємно здивує, адже тут є все, що необхідно підприємцю для успішного ведення роздрібної торгівлі:

 • застосунок для Android та iOS
 • повноцінний офлайн режим
 • складський облік та аналітика
 • доступний для всіх користувачів Cashalot без додаткових оплат
 • робота з принтерами та pos-терміналами підключеними по Wi-Fi або Bluetooth.

Касир просто у смартфоні, планшеті або касовому терміналі може здійснювати усі необхідні операції:

 • відкриття/закриття зміни
 • службове внесення/службова видачу
 • автоматичне закриття зміни
 • сканування штрих кодів вбудованою камерою
 • обирати форми розрахунку
 • формувати X та Z-звіти
 • контролювати наявність товару.

А щоб наших користувачам було ще простіше розпочати роботу з мобільним ПРРО Cashalot, ми створили серію коротких відеоінструкцій.

Мобільний програмний РРО Cashalot можна встановити на смартфон або планшет з операційними система Android або iOS та під‘єднати до нього будь-яке периферійне обладнання для продажів (принтер для друку чеків, pos-термінал тощо).

Мобільний ПРРО Cashalot — один із найзручніших інструментів для реєстрації чеків під час продажів товарів та послуг. Ви можете переконатись у цьому самостійно — приєднуйтесь до користувачів, що вже встановили та використовують всі можливості мобільного застосунку Cashalot. 

Застосунок для Android
Застосунок до iOS

Інші новини

26.07.2022
Корисний функціонал Cashalot 2022: бек-офіс
В Cashalot протягом 2022 року стрімко додавалися нові можливості до кабінету користувача, які спрощують роботу та додають більше корисних фішок вашій касі. Пропонуємо розглянути д...
Детальніше
16.05.2023
Відображення в чеках РРО/ПРРО коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД
ДПСУ звертає увагу на необхідності відображення в чеках РРО/ПРРО усіх обов’язкових реквізитів, у тому числі відображення коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД.
Детальніше
06.06.2022
POS-термінал Ощадбанк
Для здійснення розрахунків банківською карткою з використанням POS-термінала Ощадбанк необхідно під’єднати POS-термінал до пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashӓlot
Детальніше
15.05.2023
Накладено фінсанкції щодо застосування РРО: чи буде адмінвідповідальність?
Чи передбачена адміністративна відповідальність у разі застосування ДПС фінсанкцій, визначених п. 1 ст. 17 Закону про РРО?
Детальніше
08.03.2023
Cashalot — програмна каса як повноцінний помічник для ведення бізнесу
Cashalot – це не просто програмний РРО, це надпотужний помічник як для підприємця, так і для малого, середнього та великого бізнесу. Пропонуємо розглянути детальніше всі переваги р...
Детальніше
Cashälot
в ефірі