Інтеграція ПРРО Cashalot з A24Pay: приймайте платежі легко та зручно зі свого смартфону

26.04.2024
133

Сьогодні мобільні телефони стали невід'ємною частиною нашого життя. Ми використовуємо їх для спілкування, розваг, роботи та, звичайно ж, для покупок. З розвитком технологій з'явилась можливість використовувати смартфон не лише для оплати власних покупок, але й для прийому платежів від клієнтів. Це стало можливим завдяки мобільному еквайрингу, який робить приймання платежів доступнішим та зручнішим, ніж будь-коли раніше.

Tap to phone: інноваційний метод оплати

Одним із найновіших досягнень у мобільному еквайрингу є технологія tap to phone. Завдяки їй клієнти можуть оплачувати покупки, просто торкнувшись своїм смартфоном або карткою мобільного пристрою, на якому встановлений застосунок для приймання оплат. Це робить процес оплати ще швидшим та зручнішим, адже не потрібно мати при собі готівку.

A24Pay — термінал у смартфоні!

Мобільний застосунок A24Pay від Абанку — технологічне рішення для приймання оплати за товари чи послуги за допомогою смартфону з NFC.

Переваги використання:

  • Приймання оплат карткою, без сплати оренди за POS-термінал.
  • Відсутня абонплата.
  • Швидке зарахування коштів на рахунок.
  • Комісія — 1,2% від суми транзакцій.

Дізнатися більше про торговий еквайринг від Абанк

Інтеграція ПРРО Cashalot з A24Pay

У мобільному застосунку ПРРО Cashalot вам доступна можливість налаштувати прийом оплат карткою з використанням модуля NFC без підключення додаткового обладнання. Для цього у вас має бути встановлений застосунок A24Pay від Абанку.

Дізнайтесь як налаштувати інтеграцію ПРРО Cashalot з A24Pay

Після налаштування під час розрахунків буде автоматично відкриватися вікно застосунку для прийому оплати з автоматично переданої сумою чеку. Для оплати достатньо буде піднести картку клієнта або смартфон до тильної сторони вашого мобільного пристрою. Після проведення транзакції чек буде автоматично зареєстровано і його можна буде передати покупцеві.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Послуга «Термінал у смартфоні» працює тільки на тих мобільних пристроях, в яких є вбудований модуль NFC і які працюють під керуванням операційної системи Android 9+.

Більше інформації про еквайринг у ПРРО Cashalot

Мобільний еквайринг — це майбутнє прийняття платежів. Просто, зручно, сучасно та доступно для підприємств будь-якого розміру. Приймати платежі від клієнтів, не витрачаючи кошти на аренду POS-термінала. Якщо ви ще не використовуєте мобільний еквайринг, зараз саме час почати!

Інші новини

05.12.2023
Якщо налаштоване автоматичне закриття зміни, але зміна не закрилась…
Які дії підприємця, якщо зміна в кінці дня не закрилась, хоча режим автоматичного закриття на ПРРО налаштований?
Детальніше
13.09.2023
ФОП надає послуги через мережу інтернет через платіжний сервіс WayForPay: чи застосовувати РРО/ПРРО?
Чи потрібно ФОП, який надає послуги через мережу інтернет (відсутнє конкретне місце розрахунків), при отриманні оплати через платіжний сервіс WayForPay застосовувати РРО/ПРРО?
Детальніше
24.05.2022
Статистика по чекам продажу - аналізуємо разом із Cashalot
Модуль Аналітика від Cashalot містить такий розділ, як Статистика по чекам продажу. Про те, як працює цей розділ, його можливості - розглянемо у нашому матеріалі.
Детальніше
15.02.2024
У ЗЕТ-звіті відсутні обов’язкові реквізити: чи буде відповідальність?
Яка передбачена відповідальність у разі роздрукування чи створення в електронному вигляді ЗЕТ-звіту, в якому відсутні обов’язкові реквізити?
Детальніше
29.07.2022
Фіскальний чек від кур’єра: чи необхідно видати чек у разі продажу товару з доставкою?
СГ, які здійснюють реалізацію товарів та послуг за готівковий розрахунок, зобов’язані застосовувати РРО чи ПРРО, а в окремих випадках КОРО та розрахункові книжки.
Детальніше
Cashälot
в ефірі