Мультимерчант у Cashalot: розділяємо оплати між різними рахунками

26.02.2024
293

Функція мультимерчанта тепер доступна у ПРРО Cashalot для користувачів POS-терміналів від ПриватБанку. Поява мультимерчанта значно спрощує ведення обліку та розрахунків для тих, хто має декілька закладів або ж співпрацює з іншими ФОП.

Мультимерчант — це система, яка дозволяє приймати оплату за товари та послуги на різних мерчантів (еквайрів) за допомогою одного POS-термінала. Це зручно для бізнесу, є змога керувати різними рахунками, розділяти потоки, використовуючи один пристрій. Мультимерчант також допомагає зменшити витрати на обслуговування та підʼєднання додаткових терміналів.

Так, мультимерчант вже давно стає все більш популярним серед власників кафе та ресторанів. Або, наприклад, якщо два підприємці ведуть бізнес на одній території і їм зручно користуватись одним POS-терміналом. 

Отже, якщо ви користуєтесь POS-терміналом від ПриватБанку, у якому доступно для використання декілька мерчантів, у ПРРО Cashalot ви можете виконати налаштування так, щоб у момент проведення розрахункової операції на робочому місці касира, була можливість вибрати мерчанта, через якого буде проходити оплата.

Щоб виконати налаштування в РМК Cashalot радимо вам скористатись інструкціями, які підготували для вас наші фахівці:

Функція мультимерчанта у ПРРО Cashalot — це зручний, економний, контрольований, гнучкий та безпечний інструмент для приймання оплат на різні рахунки. 
Ще один варіант, який можна використати для розподілення продажів між різними рахунками або різними ФОП — це одночасне підʼєднання до ПРРО Cashalot декількох POS-терміналів налаштованих на роботу з різними еквайрами.

Детально про те, як підʼєднати декілька POS-терміналів, дізнавайтесь з інструкції:

Скористайтесь новим функціоналом від Cashalot та допоможіть собі спростити рутинні задачі у веденні бізнесу. 

Інші новини

13.09.2023
ФОП надає послуги через мережу інтернет через платіжний сервіс WayForPay: чи застосовувати РРО/ПРРО?
Чи потрібно ФОП, який надає послуги через мережу інтернет (відсутнє конкретне місце розрахунків), при отриманні оплати через платіжний сервіс WayForPay застосовувати РРО/ПРРО?
Детальніше
20.12.2021
Облік товарних запасів у ПРРО Cashalot — це легко!
З 01.01.22 суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі при продажу товарів чи наданні послуг у сфері торгівлі, громадського х...
Детальніше
23.02.2023
Чи має право СГ використовувати одну печатку на всіх ПРРО, які зареєстровані на кожну окрему господарську одиницю?
Суб’єкт господарювання має право використовувати одну печатку на всіх ПРРО, які зареєстровані на кожну окрему господарську одиницю, якщо такі ПРРО не потребують задіяння касирів. Я...
Детальніше
19.10.2022
Щодо змін до Держреєстру РРО
Чи може бути причиною нарахування штрафів наявність певних застережень чи приміток в Держреєстрі РРО при використанні таких РРО?
Детальніше
05.12.2022
Оплата за товари здійснюється за допомогою QR-коду: чи застосовувати РРО/ПРРО?
Чи зобов’язаний застосовувати СГ РРО та/або ПРРО у разі реалізації товарів, робіт (послуг), оплата за які здійснюється за допомогою QR-коду?
Детальніше
Cashälot
в ефірі