Налаштування декількох мерчантів

23.02.2024
185

Якщо ви користуєтесь POS-терміналом від ПриватБанку, у якому доступно для використання декілька мерчантів, у ПРРО Cashalot ви можете виконати налаштування так, щоб у момент проведення розрахункової операції на робочому місці касира, була можливість вибрати мерчанта, через якого буде проходити оплата.

Щоб виконати налаштування в РМК Cashalot натисніть кнопку Меню, перейдіть у розділ Налаштування і виберіть Додаткове обладнання.

Перейдіть у категорію POS-термінали і встановіть перемикач Використовувати декілька POS-терміналів у положення активовано.

Для під’єднання пристрою, у полі Тип конфігурації із запропонованих варіантів оберіть тип під’єднання POS-термінала від ПриватБанку LAN або USB.

Вкажіть назву POS-термінала і зазначте параметри під’єднання.

Для того, щоб обрати мерчанта, який буде прив’язаний до цього налаштування, натисніть кнопку Запит переліку доступних номерів еквайра.

Встановіть позначку біля потрібного номера мерчанта і натисніть Додати.

Якщо ви хочете, щоб за замочуванням операції проводились через цього мерчанта, встановіть відповідну позначку і натисніть кнопку Зберегти.

Після цього, нижче, у вікні списку збережених POS-терміналів з’явиться відповідний запис. 

Для того, щоб налаштувати використання другого мерчанта на цьому ж POS-терміналі, натисніть кнопку Додати новий POS-термінал.