Термінал у смартфоні від Monobank

03.07.2024
234

У мобільному застосунку Cashalot доступна функція «Термінал у смартфоні від Monobank», яка дає змогу використовувати вбудований у мобільний пристрій NFC-модуль для приймання платіжних карток від клієнтів без використання додаткових пристроїв. (ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Функція «Термінал у смартфоні від Monobank» працює тільки на тих мобільних пристроях, в яких є вбудований модуль NFC і які працюють під керуванням операційної системи Android). Ця функція доступна для користувачів, які є клієнтами Monobank і зареєстровані в особистому кабінеті ФОП Monobank. 

Щоб налаштувати «Термінал у смартфоні від Monobank», виконайте наступні дії:

  1. На пристрій, де встановлено мобільний застосунок Cashalot встановіть застосунок tapXphone , запустіть його та прийміть умови ліцензійної угоди.
  2. В особистому кабінеті ФОП Monobank, скориставшись підказками сервісу, замовте послугу «Термінал у смартфоні», та, у відповідному розділі, натисніть кнопку «Вхід в застосунок» після чого на екран буде виведено згенерований QR-код.


     
  3. На пристрій, де встановлено мобільний застосунок Cashalot, встановіть застосунок Термінал by mono , запустіть його, і засобами цього застосунку, відскануйте QR-код згенерований у кабінеті ФОП Monobank, після чого ваш девайс буде додано у вкладку «Девайси».