Мобільний еквайринг ПриватБанк

30.05.2024
149

У мобільному застосунку Cashalot доступна функція «Мобільний еквайринг ПриватБанк», яка дає змогу використовувати вбудований в смартфон NFC-модуль для приймання платіжних карток від клієнтів без використання додаткових пристроїв. Функція доступна для користувачів, які є клієнтами ПриватБанку і зареєстровані в особистому кабінеті застосунку «Термінал». (ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! «Мобільний еквайринг ПриватБанк» працює тільки на тих смартфонах, у яких є вбудований модуль NFC).

Щоб налаштувати «Мобільний еквайринг ПриватБанк», встановіть на свій смартфон, застосунок «Термінал». Далі перейдіть в особистий кабінет застосунку «Термінал», зареєструйтеся в ньому та отримайте спеціальний «Токен». 

Для смартфонів, які працюють під керуванням операційної системи Android, на мобільний пристрій, де встановлено РМК Cashalot, встановіть застосунок «tapXphone», який можна завантажити з Google Play Store. Відкривати або виконувати налаштування в застосунку «tapXphone» не потрібно. На смартфони, які працюють під керуванням операційної системи IOS встановлювати застосунок «tapXphone» не потрібно.

Після цього відкрийте кабінет користувача Cashalot, перейдіть в розділ «Налаштування» і оберіть категорію «Мобільний еквайринг ПриватБанк».

У відповідне поле впишіть «Токен», який ви отримали в особистому кабінеті застосунку «Термінал» і натисніть кнопку «Зберегти».

На екрані буде відображено згенерований QR-код.

У розділі «Всі каси» мобільного застосунку Cashalot натисніть кнопку «Меню» та перейдіть до розділу «Налаштування».