Чому інтеграція Cashalot з «Новою поштою» — це добре для кожного клієнта?

23.11.2023
357

Відправка товарів з післяплатою через Нову Пошту, зокрема, проведення розрахункових операцій (видача чеків), стали простішими під час продажу товарів з післяплатою та доставкою. Тепер кожен користувач ПРРО Cashalot може видавати фіскальний чек автоматично, після того, як клієнт отримає товар на Новій пошті.

Так, у програмному РРО Cashalot вже реалізовано інтеграцію із Новою поштою, що дає можливість автоматично реєструвати чеки у ДПС після отримання посилки покупцем на відділені Нової Пошти. Користувачі Cashalot тепер можуть зручно та швидко реєструвати усі чеки з онлайн-покупок та відправлень через Нову пошту. Щойно ваш клієнт отримає товар у відділенні, система відразу фіскалізує чек, який можна надіслати покупцеві на імейл, вайбер чи СМС. 

Це дуже комфортно для вас та для ваших клієнтів, адже покупець може забрати посилку у будь-який час доби на відділенні чи у поштоматі, а Cashalot автоматично відслідкує статус доставки та зареєструє чек у ДПС. Жодних турбот для вас — всі чеки зареєстровані, покупці задоволені, а ви спокійні та впевнені у стабільній роботі вашого бізнесу.

Все, що вам потрібно зробити — під час формування чека для отримання товару на Новій Пошті у робочому місці касира додати необхідні товари та зі спадного списку, вибрати спосіб оплати — «Інтернет продаж» і обовʼязково встановити відмітку «Відправлення Новою Поштою». Там же ви можете зазначити будь-який спосіб доставлення чека вашому покупцеві: у вайбер, через СМС або на імейл. 

Інтеграція Cashalot з Новою поштою спрощує роботу із розрахунковими операціями та розширює можливості для вашого бізнесу.

Переваги для користувачів Cashalot очевидні: 

  • зручне та надійне рішення для інтернет-магазинів;
  • автоматична реєстрація чеків у ДПС із післяплатою на «Новій пошті»;
  • автоматичне відстеження статусу відправлення за номером ТТН;
  • оптимізація роботи з касою та спрощене ведення розрахунків із різними формами обслуговування;
  • миттєве автоматичне доставлення чеків покупцям після отримання посилки: на імейл, у вайбер, через СМС.

Cashalot — ваш надійний помічник у веденні розрахунків за будь-яких умов, а тому ми та надалі продовжуватимемо тішити вас корисними новинками та доопрацюваннями. 

А зараз, якщо ви бажаєте, скористатися покроковою інструкцією з налаштування відправок через Нову пошту, радимо переглянути наш попередній матеріал: Інтеграція Cashalot із «Новою поштою».

Також ви можете дізнатися детальніше про попередні реалізовані  інтеграції Cashalot у наших матеріалах: 

Якщо у вас виникли запитання або потрібна консультація — ви завжди можете звернутися до наших фахівців технічної підтримки, які готові допомогти вам 24/7 за телефонами: 

+38 067 201 06 46
+38 044 201 06 46

Інші новини

05.12.2022
Оплата за товари здійснюється за допомогою QR-коду: чи застосовувати РРО/ПРРО?
Чи зобов’язаний застосовувати СГ РРО та/або ПРРО у разі реалізації товарів, робіт (послуг), оплата за які здійснюється за допомогою QR-коду?
Детальніше
16.03.2023
Чи можна запрограмувати ПРРО при відкритій зміні?
Чи закривати робочу зміну в ПРРО, щоб здійснити програмування цін, найменування товарів, та обліку їх кількості?
Детальніше
20.11.2023
Застосування РРО/ПРРО у разі здійснення посередницьких послуг
ФОП - платники єдиного податку, які надають послуги за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування та агентськими договорами зобов’язані при провадженні своєї госпо...
Детальніше
30.06.2022
Придбано касовий апарат вартістю до 20 тис. грн: що з витратами ФОПа?
Чи має право ФОП-загальносистемник включити до складу витрат придбаний для використання в госпдіяльності касовий апарат, вартість якого не перевищує 20000 грн.?
Детальніше
25.08.2022
Документи, які повинні зберігатися на місці проведення розрахунків із застосуванням РРО та ПРРО
Суб’єкти господарювання, які використовують РРО для здійснення розрахункових операцій, зобов’язані на місці проведення розрахунків тримати певний перелік документів. Докладніше у н...
Детальніше
Cashälot
в ефірі