Чому інтеграція Cashalot з «Новою поштою» — це добре для кожного клієнта?

23.11.2023
570

Відправка товарів з післяплатою через Нову Пошту, зокрема, проведення розрахункових операцій (видача чеків), стали простішими під час продажу товарів з післяплатою та доставкою. Тепер кожен користувач ПРРО Cashalot може видавати фіскальний чек автоматично, після того, як клієнт отримає товар на Новій пошті.

Так, у програмному РРО Cashalot вже реалізовано інтеграцію із Новою поштою, що дає можливість автоматично реєструвати чеки у ДПС після отримання посилки покупцем на відділені Нової Пошти. Користувачі Cashalot тепер можуть зручно та швидко реєструвати усі чеки з онлайн-покупок та відправлень через Нову пошту. Щойно ваш клієнт отримає товар у відділенні, система відразу фіскалізує чек, який можна надіслати покупцеві на імейл, вайбер чи СМС. 

Це дуже комфортно для вас та для ваших клієнтів, адже покупець може забрати посилку у будь-який час доби на відділенні чи у поштоматі, а Cashalot автоматично відслідкує статус доставки та зареєструє чек у ДПС. Жодних турбот для вас — всі чеки зареєстровані, покупці задоволені, а ви спокійні та впевнені у стабільній роботі вашого бізнесу.

Все, що вам потрібно зробити — під час формування чека для отримання товару на Новій Пошті у робочому місці касира додати необхідні товари та зі спадного списку, вибрати спосіб оплати — «Інтернет продаж» і обовʼязково встановити відмітку «Відправлення Новою Поштою». Там же ви можете зазначити будь-який спосіб доставлення чека вашому покупцеві: у вайбер, через СМС або на імейл. 

Інтеграція Cashalot з Новою поштою спрощує роботу із розрахунковими операціями та розширює можливості для вашого бізнесу.

Переваги для користувачів Cashalot очевидні: 

  • зручне та надійне рішення для інтернет-магазинів;
  • автоматична реєстрація чеків у ДПС із післяплатою на «Новій пошті»;
  • автоматичне відстеження статусу відправлення за номером ТТН;
  • оптимізація роботи з касою та спрощене ведення розрахунків із різними формами обслуговування;
  • миттєве автоматичне доставлення чеків покупцям після отримання посилки: на імейл, у вайбер, через СМС.

Cashalot — ваш надійний помічник у веденні розрахунків за будь-яких умов, а тому ми та надалі продовжуватимемо тішити вас корисними новинками та доопрацюваннями. 

А зараз, якщо ви бажаєте, скористатися покроковою інструкцією з налаштування відправок через Нову пошту, радимо переглянути наш попередній матеріал: Інтеграція Cashalot із «Новою поштою».

Також ви можете дізнатися детальніше про попередні реалізовані  інтеграції Cashalot у наших матеріалах: 

Якщо у вас виникли запитання або потрібна консультація — ви завжди можете звернутися до наших фахівців технічної підтримки, які готові допомогти вам 24/7 за телефонами: 

+38 067 201 06 46
+38 044 201 06 46

Інші новини

09.02.2023
Як здійснити оприбуткування готівки?
Готівка, що надходить до кас, повинна своєчасно та в повній сумі оприбутковуватися. Як це зробити читайте у статті.
Детальніше
02.08.2022
Корисний функціонал Cashalot 2022: мобільний застосунок
На початку 2022 року у родині Cashalot відбулося поповнення — світ побачив мобільний застосунок Cashalot. Він призначений для здійснення касових операцій та реєстрації чеків у ДПС...
Детальніше
10.10.2023
Розрахунки проведені з використанням талонів, квитків: чи потрібен РРО/ПРРО?
ФОП-єдинник здійснює перевезення пасажирів з використанням талонів та квитків: чи потрібно йому застосовувати РРО/ПРРО?
Детальніше
07.08.2023
Модуль «Склад» від Cashalot — надійний помічник у веденні бізнесу
Cashalot завжди прагне до розвитку, щоб зробити розрахунки своїх користувачів максимально простими і зручними. Саме для вашого комфорту і був створений модуль «Склад», який доповни...
Детальніше
11.05.2023
Продаж вживаних технічно складних побутових товарів: що у фіскальному чеку?
Щодо правильного зазначення у фіскальному чеку назви товару при продажу вживаних технічно складних побутових товарів – від ДПСУ.
Детальніше
Cashälot
в ефірі