Нова інтеграція Cashalot із системою Універсал 7

21.03.2023
255

Cashalot продовжує активно розвиватися задля максимального комфорту наших користувачів. Так, вже зараз ми додали інтеграцію з системою «Універсал7».

Інтеграція дає можливість продовжувати зручно працювати у звичній програмі, до якої інтегрована програмна каса Cashalot. Так, користувачі «Універсал7» мають змогу використовувати можливості програмного РРО, працюючи і далі у своїй обліковій системі.

«Універсал7» з 1992 року пропонує повний перелік послуг для впровадження ERP-системи на платформі програмного комплексу УНІВЕРСАЛ.

Спектр програмних рішень для автоматизації облікових і управлінських функцій сучасного підприємства. Для великих і для малих підприємств. Працює на PC або мобільних пристроях з використанням локальної мережі або в інтернеті.

Якщо ви бажаєте скористатися додатковими можливостями програмного РРО, скористайтесь інтеграцією. Для під´єднання інтеграції необхідно придбати ліцензію Cashalot + API та звернутись до підтримки «Універсал7».

Детальніше про всі можливості інтеграції Cashalot читайте у наших попередніх матеріалах: ПРРО Cashalot для вашого бізнесу: інтеграція

А також рекомендуємо до перегляду відеоматеріал від наших експертів: Програмний РРО Cashalot - функціонал, можливості та інтеграції з обліковими, ERP, CRM-системами

Інші новини

21.12.2021
Новий застосунок Cashalot — касові операції переходять у смартфон
Новий застосунок Cashalot — касові операції переходять у смартфон
Детальніше
10.08.2022
Як здійснювати розрахунки в режимі офлайн під час воєнного стану?
Законодавчо визначено, що на період відсутності зв’язку між ПРРО та ФСКО проведення розрахункових операцій здійснюється в режимі офлайн, що може тривати не більше 36 годин, із ство...
Детальніше
15.02.2023
Хто укладає договір з ЦСО у разі реєстрації РРО на відокремлений підрозділ?
Суб’єкт господарювання, який є платником податку на прибуток, може реєструвати РРО за місцезнаходженням своїх відокремлених підрозділів, які розташовані на території іншої, ніж так...
Детальніше
29.07.2022
Корисний функціонал Cashalot 2022: робота з касою
Cashalot постійно розвивається і вдосконалюється. Так, з початку 2022 року для максимально зручної та ефективної роботи, ми випустили оновлення, які полегшують роботу з касою.
Детальніше
19.08.2022
Під час відкриття зміни на ПРРО надходить повідомлення про відсутність ГО: що робити?
Які дії СГ, у разі, якщо на зареєстрований ПРРО, під час відкриття зміни, надходить повідомлення «Відсутні господарські одиниці»?
Детальніше