ПРРО Cashalot для вашого бізнесу: інтеграція

10.01.2023
523

Програмний РРО Cashalot — одна із найзручніших та простих онлайн-кас для будь-якого напрямку бізнесу. А, завдяки інтеграції, Cashalot легко адаптується під вимоги будь-якого підприємства та дозволяє налаштувати ведення каси так, як буде зручно саме вам. 

Інтеграція дає можливість нашим клієнтам продовжувати зручно працювати у звичній програмі! Як? Дуже просто — ви і далі працюєте, як і звикли, у вашій улюбленій обліковці, до якої інтегрована програмна каса Cashalot.

Тож, пропонуємо дізнатися більше про можливості інтеграції Cashalot на прикладі кількох останніх успішно реалізованих кейсів.

Інтеграція Cashalot з ENOTE

Cashalot успішно інтегрований до програми для ветеринарних клінік та аптек ENOTE. Завдяки цій інтеграції, ведення каси, робота з розрахунками, реєстрація та видача чеків стають ще простішими для усіх користувачів програми ENOTE. Більш детально про під‘єднання ПРРО Cashalot до ENOTE читайте у нашій детальній інструкції: Підключення Cashalot в програмі для ветеринарних клінік та аптек ENOTE

Інтеграція Cashalot з АГБІС

ПРРО Cashalot також має інтеграцію з програмно-апаратним комплексом для автоматизації підприємств сфери побутових послуг, зокрема, хімчисток, ательє, ремонту одягу тощо. Так, користувачі програми АГБІС тепер мають змогу проводити розрахункові операції значно простіше та швидше з використанням Cashalot. Більш детально про особливості налаштування Cashalot для АГБІС читайте у нашій короткій інструкції: Підключення Cashalot в програмі Агбіс.

Інтеграція Cashalot з «Підприємець 4»

Програмний РРО Cashalot інтегрований до програми бухгалтерського обліку для приватних підприємців і підприємств малого бізнесу — «Підприємець 4». Ця програма дозволяє автоматизувати облік практично всіх аспектів підприємницької діяльності, а завдяки інтеграції з Cashalot, ведення розрахунків теж стане простішим для усіх користувачів «Підприємець 4». Детальна інформація про налаштування Cashalot для програми «Підприємець 4» читайте у матеріалі: Під‘єднання Cashalot у програмі «Підприємець 4».

Cashalot створений, щоб полегшувати ведення розрахунків кожному підприємцеві. Інтеграції з Cashalot дозволяють спростити цей процес ще більше без додаткового освоєння працівниками нових програм.

Продовжуємо працювати, реалізовувати новий функціонал та інтеграції, щоб кожен бізнес міг використати весь потенціал програмного РРО на повну потужність. 

Інші новини

20.10.2022
Щодо необхідності відображення в чеках РРО/ПРРО усіх обов’язкових реквізитів
ДПС вкотре звертає увагу на необхідності відображення в чеках РРО/ПРРО усіх обов’язкових реквізитів, особливо в частині використання режиму програмування підакцизних товарів із заз...
Детальніше
19.10.2022
Щодо змін до Держреєстру РРО
Чи може бути причиною нарахування штрафів наявність певних застережень чи приміток в Держреєстрі РРО при використанні таких РРО?
Детальніше
29.11.2022
Відключення електроенергії та відсутність інтернет-зв’язку: що з РРО/ ПРРО та чи штрафуватимуть?
ДПС проінформувала щодо проблеми відключення електроенергії та відсутності інтернет-зв’язку та, відповідно, щодо передачі інформації про розрахункові операції до ФСКО.
Детальніше
26.05.2023
Продаж товару з доставкою кур’єром продавця
Як проводити розрахункову операцію у разі продажу товару з доставкою кур’єром продавця?
Детальніше
17.10.2022
Створюємо періодичний звіт в ПРРО Cashalot
Продовжуємо розглядати корисний функціонал ПРРО Сashalot. Наразі зупинимось на створенні періодичних звітів. Для чого вони – розкажемо та покажемо наочно.
Детальніше
Cashälot
в ефірі