ПРРО Cashalot для вашого бізнесу: інтеграція

10.01.2023
982

Програмний РРО Cashalot — одна із найзручніших та простих онлайн-кас для будь-якого напрямку бізнесу. А, завдяки інтеграції, Cashalot легко адаптується під вимоги будь-якого підприємства та дозволяє налаштувати ведення каси так, як буде зручно саме вам. 

Інтеграція дає можливість нашим клієнтам продовжувати зручно працювати у звичній програмі! Як? Дуже просто — ви і далі працюєте, як і звикли, у вашій улюбленій обліковці, до якої інтегрована програмна каса Cashalot.

Тож, пропонуємо дізнатися більше про можливості інтеграції Cashalot на прикладі кількох останніх успішно реалізованих кейсів.

Інтеграція Cashalot з ENOTE

Cashalot успішно інтегрований до програми для ветеринарних клінік та аптек ENOTE. Завдяки цій інтеграції, ведення каси, робота з розрахунками, реєстрація та видача чеків стають ще простішими для усіх користувачів програми ENOTE. Більш детально про під‘єднання ПРРО Cashalot до ENOTE читайте у нашій детальній інструкції: Підключення Cashalot в програмі для ветеринарних клінік та аптек ENOTE

Інтеграція Cashalot з АГБІС

ПРРО Cashalot також має інтеграцію з програмно-апаратним комплексом для автоматизації підприємств сфери побутових послуг, зокрема, хімчисток, ательє, ремонту одягу тощо. Так, користувачі програми АГБІС тепер мають змогу проводити розрахункові операції значно простіше та швидше з використанням Cashalot. Більш детально про особливості налаштування Cashalot для АГБІС читайте у нашій короткій інструкції: Підключення Cashalot в програмі Агбіс.

Інтеграція Cashalot з «Підприємець 4»

Програмний РРО Cashalot інтегрований до програми бухгалтерського обліку для приватних підприємців і підприємств малого бізнесу — «Підприємець 4». Ця програма дозволяє автоматизувати облік практично всіх аспектів підприємницької діяльності, а завдяки інтеграції з Cashalot, ведення розрахунків теж стане простішим для усіх користувачів «Підприємець 4». Детальна інформація про налаштування Cashalot для програми «Підприємець 4» читайте у матеріалі: Під‘єднання Cashalot у програмі «Підприємець 4».

Cashalot створений, щоб полегшувати ведення розрахунків кожному підприємцеві. Інтеграції з Cashalot дозволяють спростити цей процес ще більше без додаткового освоєння працівниками нових програм.

Продовжуємо працювати, реалізовувати новий функціонал та інтеграції, щоб кожен бізнес міг використати весь потенціал програмного РРО на повну потужність. 

Інші новини

20.06.2024
ФОП здійснює продаж власно вирощеної чи виготовленої продукції: що з РРО/ПРРО?
До уваги ФОП, які здійснюють продаж власно вирощеної, відгодованої чи виготовленої продукції. Вам потрібен РРО/ ПРРО.
Детальніше
26.07.2023
Мобільний ПРРО Cashalot — вибір, який подобається бізнесу
Наші користувачі певно знають, що українських підприємців очікують зміни у веденні торгівлі у зв’язку з прийняттям законопроєкту 8401.
Детальніше
22.09.2022
Залишок готівки в касі в ПРРО Cashаlot
Як зберегти залишок всієї готівки в касі для наступної зміни у ПРРО Cashаlot – дізнайтесь у статті.
Детальніше
23.11.2023
Чому інтеграція Cashalot з «Новою поштою» — це добре для кожного клієнта?
Так, у програмному РРО Cashalot вже реалізовано інтеграцію із Новою поштою, що дає можливість автоматично реєструвати чеки у ДПС після отримання посилки покупцем на відділені Нової...
Детальніше
19.02.2024
Членські внески: що з РРО/ПРРО?
Чи необхідно застосовувати РРО/ПРРО у разі здійснення розрахунків (приймання членських внесків) негосподарюючим суб’єктом?
Детальніше
Cashälot
в ефірі