ПРРО Cashalot для вашого бізнесу: інтеграція

10.01.2023
121

Програмний РРО Cashalot — одна із найзручніших та простих онлайн-кас для будь-якого напрямку бізнесу. А, завдяки інтеграції, Cashalot легко адаптується під вимоги будь-якого підприємства та дозволяє налаштувати ведення каси так, як буде зручно саме вам. 

Інтеграція дає можливість нашим клієнтам продовжувати зручно працювати у звичній програмі! Як? Дуже просто — ви і далі працюєте, як і звикли, у вашій улюбленій обліковці, до якої інтегрована програмна каса Cashalot.

Тож, пропонуємо дізнатися більше про можливості інтеграції Cashalot на прикладі кількох останніх успішно реалізованих кейсів.

Інтеграція Cashalot з ENOTE

Cashalot успішно інтегрований до програми для ветеринарних клінік та аптек ENOTE. Завдяки цій інтеграції, ведення каси, робота з розрахунками, реєстрація та видача чеків стають ще простішими для усіх користувачів програми ENOTE. Більш детально про під‘єднання ПРРО Cashalot до ENOTE читайте у нашій детальній інструкції: Підключення Cashalot в програмі для ветеринарних клінік та аптек ENOTE

Інтеграція Cashalot з АГБІС

ПРРО Cashalot також має інтеграцію з програмно-апаратним комплексом для автоматизації підприємств сфери побутових послуг, зокрема, хімчисток, ательє, ремонту одягу тощо. Так, користувачі програми АГБІС тепер мають змогу проводити розрахункові операції значно простіше та швидше з використанням Cashalot. Більш детально про особливості налаштування Cashalot для АГБІС читайте у нашій короткій інструкції: Підключення Cashalot в програмі Агбіс.

Інтеграція Cashalot з «Підприємець 4»

Програмний РРО Cashalot інтегрований до програми бухгалтерського обліку для приватних підприємців і підприємств малого бізнесу — «Підприємець 4». Ця програма дозволяє автоматизувати облік практично всіх аспектів підприємницької діяльності, а завдяки інтеграції з Cashalot, ведення розрахунків теж стане простішим для усіх користувачів «Підприємець 4». Детальна інформація про налаштування Cashalot для програми «Підприємець 4» читайте у матеріалі: Під‘єднання Cashalot у програмі «Підприємець 4».

Cashalot створений, щоб полегшувати ведення розрахунків кожному підприємцеві. Інтеграції з Cashalot дозволяють спростити цей процес ще більше без додаткового освоєння працівниками нових програм.

Продовжуємо працювати, реалізовувати новий функціонал та інтеграції, щоб кожен бізнес міг використати весь потенціал програмного РРО на повну потужність. 

Інші новини

21.12.2022
Увага! Обмеження у роботі програмного РРО Cashalot
Повідомляємо, що у зв’язку із переїздом обладнання провайдера, доступ до бекофісу ПРРО Cashalot буде тимчасово обмежений.
Детальніше
09.11.2022
Способи отримання фіскального чека покупцем за оплачені товари через ПРРО
Як покупець може отримати фіскальний чек за оплачені товари, послуги через програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО)?
Детальніше
06.12.2022
Оплата за товар кредитними коштами: що з РРО/ПРРО?
Чи застосовується РРО/ПРРО при проведенні розрахункових операцій за товари, оплата за які відбувається запозиченими (кредитними) коштами, отриманими внаслідок оформлення кредиту в...
Детальніше
11.11.2021
Аналітика від Cashalot. З нами Ваш Сash завжди буде LOT!
В Cashalot з`явився новий розділ Аналітика! Тепер у Вас є інструмент, який забезпечить стабільне зростання Вашого бізнесу! Гайда дізнаватися, що ж там за інструмент!
Детальніше
19.08.2022
Під час відкриття зміни на ПРРО надходить повідомлення про відсутність ГО: що робити?
Які дії СГ, у разі, якщо на зареєстрований ПРРО, під час відкриття зміни, надходить повідомлення «Відсутні господарські одиниці»?
Детальніше