Підключення Cashalot в програмі для ветеринарних клінік та аптек ENOTE

06.01.2023
566

Перед під‘єднанням системи всередині ENOTE ви повинні бути зареєстровані в бек-офісі Cashalot.

Інструкція з реєстрації доступна на сайті за посиланням

Після успішної реєстрації на сайті через функції порталу, вам потрібно зареєструвати свою ветеринарну клініку як торгову точку і після цього зареєструвати касу. Портал автоматично реєструє її в ДПС та надає сертифікати та ключі доступу.

Після реєстрації на порталі потрібно завантажити та встановити на свій ПК ПРРО з дистрибутива за посиланням.

Зверніть увагу! Перед під‘єднанням ПРРО в ENOTE обов’язково зведіть залишки до 0. Якщо на ПРРО 0,00, то і в ENOTE на залишку також має бути 0.

Важливо! Програма має бути встановлена в окремий каталог або той, який запропонує програма за замовчуванням. Ключі доступу, які надав сервіс Cashalot, також потрібно помістити в окрему папку на ПК.

1. Налаштування та під‘єднання Cashalot в ENOTE

Відкриваємо ENOTE і переходимо до розділу Налаштування — Обладнання, що підключаєтьсяВ обладнанні відкриваємо вкладку Фіскальні реєстратори та натискаємо на кнопку Створити.Далі заповнюємо основні поля налаштувань. Вказуємо оброблювач драйвера. Вибір драйвера залежить від того, яку ліцензію ви придбали. Якщо у вас ліцензія з драйвером для BAS – вибираємо його у списку. Далі обираємо грошовий рахунок, за яким у ENOTE будуть проходити оплати. Вказуємо склад. Вибираємо систему оподаткування та вказуємо для неї ставку податкуДалі заповнюємо основні поля налаштувань. Вказуємо оброблювач драйвера. Вибір драйвера залежить від того, яку ліцензію ви придбали. Якщо у вас ліцензія з драйвером для BAS – вибираємо його у списку. Далі обираємо грошовий рахунок, за яким у ENOTE будуть проходити оплати. Вказуємо склад. Вибираємо систему оподаткування та вказуємо для неї ставку податку.І натискаємо кнопку «Записати». Тепер можна перейти до налаштувань обладнання. Натискаємо кнопку «Налаштувати». При першому відкритті цієї форми ENOTE запропонує встановити драйвер. Встановлюємо. І переходимо до наступного вікна налаштувань.Тут нас цікавлять параметри під‘єднання.

Фіскальний номер РРО. Після реєстрації каси на порталі, Cashalot надасть фіскальний номер разом із сертифікатами. Або ви можете переглянути цю інформацію у програмі, яку ви заздалегідь встановили на ПК.Шлях до CASHALOT —  тут ви вказуєте шлях до каталогу, куди було встановлено програму на вашому ПК.Щоб перевірити правильність під‘єднання, натискаємо кнопку «Тест пристрою». Якщо тест виконано успішно, налаштування записуємо та закриваємо.