Інтеграція Cashalot з base2base

06.02.2023
837

Наш Cashalot постійно розвивається, щоб бути найкращим програмним РРО для кожного користувача. Саме тому тепер Cashalot має інтеграцію з base2base, а саме з фронт-офісною системою ShopDesk, яка дозволяє організувати робоче місце касира в магазинах з різною формою обслуговування, зокрема, самообслуговування.

Чому ShopDesk?

Касова програма ShopDesk інтегрована з обліковою системою ТЦУ і є єдиним модулем по роботі з торговим обладнанням. Програма дозволяє зручно організувати роботу з касою в магазинах із будь-якою формою обслуговування.

Як це працює?

Раніше, щоб працювати з ShopDesk, користувачі мали дотримуватися певних вимог, зокрема, забезпечити наявність фіскального реєстратора, принтера для друку чеків, сканера штрих-кодів, комп’ютера тощо.

Тепер, завдяки інтеграції з програмним РРО Cashalot, клієнти можуть вести розрахунки з будь-якого пристрою (ноутбука, планшета чи смартфона) з будь-якою операційною системою. Так, клієнту більше не доведеться витрачати кошти на покупку, обслуговування та ремонт додаткового обладнання. Крім того, інтеграція дозволить максимально швидко розпочати роботу з розрахунками та зекономити час.

Для кого?

Для нинішніх та майбутніх користувачів ShopDesk, які прагнуть зекономити час та кошти, не витрачаючи їх на закупівлю зайвого обладнання.

Що потрібно для початку роботи?

  1. Придбати модуль Cashalot + API
  2. Звернутися до base2base за додатковими налаштуваннями.

Переваги для користувача

Інтеграція створює додаткові можливості для легкої роботи з касою та економію ресурсів, зокрема: 

  • мінімізація обладнання для початку роботи та економія коштів, відповідно;
  • швидкий старт роботи та економія часу;
  • оптимізація роботи з касою та спрощене ведення розрахунків із різними формами обслуговування;
  • можливість сформувати посилання для оплати, яке можна передати клієнту будь-яким зручним способом — e-mail, SMS, QR-код.

Отже, якщо ви працюєте або плануєте працювати з касовою програмою ShopDesk — скористайтесь перевагами, що надає інтеграція з Cashalot.

Для консультації щодо інтеграції, звертайтесь до наших фахівців за телефонами:

38 (044) 344 07 44
38 (067) 344 07 44

Cashalot завжди дбає про своїх клієнтів, створюючи максимально комфортні умови для роботи з касою. 

Інші статті

інтеграція
Інтеграція Cashalot з base2base
Cashalot має інтеграцію з base2base, а саме з фронт-офісною системою ShopDesk, яка дозволяє організувати робоче місце касира в магазинах з різною формою обслуговування, зокрема, са...
Детальніше
інтеграція
Підключення Cashalot в програмі для ветеринарних клінік та аптек ENOTE
Після успішної реєстрації на сайті через функції порталу, вам потрібно зареєструвати свою ветеринарну клініку як торгову точку і після цього зареєструвати касу. Портал автоматично...
Детальніше
інтеграція
Підключення Cashalot в програмі Предприниматель 4
У Роздріб/Продаж можна також використовувати ПРРО Cashalot. Потрібна реєстрація в бек-офісі Cashalot. Там же за посиланням "Завантажити робоче місце касира" завантажити та встанови...
Детальніше
інтеграція
Порядок інтеграції П3 «Парацельс» та ПРРО Cashalot
Інструкція з підключення/інтеграції української аптечної програми «Парацельс» та програмного реєстратора розрахункових операцій Cashalot
Детальніше
інтеграція
Підключення Cashalot в програмі Агбіс
Версія програми «Агбіс Хімчистка» не нижче 4.1.2. Проведена реєстрація особистого кабінету Cashalot, отримано сертифікат та пароль для нього.
Детальніше
Cashälot
в ефірі