Термінал у смартфоні від Абанк

09.04.2024
231

У мобільному застосунку Cashalot доступна функція «Термінал у смартфоні від Абанк», яка дає змогу використовувати вбудований в мобільний пристрій NFC модуль для приймання платіжних карток від клієнтів без використання додаткових пристроїв. (ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Функція «Термінал у смартфоні від Абанк» працює тільки на тих мобільних пристроях, в яких є вбудований модуль NFC і які працюють під керуванням операційної системи Android 9+). Ця функція доступна для користувачів, які є клієнтами Абанк і зареєстровані в особистому кабінеті застосунку АBank24. Завантажити застосунок АBank24 можна за посиланням https://a-bank.com.ua/services/payments 

Щоб налаштувати «Термінал у смартфоні», виконайте наступні дії:

1. В особистому кабінеті АBank24 відкрийте рахунок фізичної особи підприємця. Як це зробити описано в інструкції за посиланням https://a-bank.com.ua/business/fop.

2. Також, в особистому кабінеті АBank24 зробіть заявку на підключення функції «Термінал у смартфоні (Tap to Phone)», як показано в інструкції за посиланням https://a-bank.com.ua/business/acquiring.

Через деякий час, після відправки заявки, в особистий кабінет АBank24 надійде сповіщення про вдале підʼєднання функції «Термінал у смартфоні», в якому буде зазначено «Логін» та «Пароль».

3. Наступним кроком, на мобільний пристрій, де встановлено застосунок Cashalot, встановіть додаток А24Pay і запустіть його. (Завантажити А24Pay можна в Google Play). Для авторизації використовуйте «Логін» та «Пароль» отримані раніше. Щоб завершити авторизацію, виконайте підказки сервісу А24Pay. (!!Надалі, при проведенні розрахункових операцій, відкривати даний застосунок не потрібно).

Щоб налаштувати інтеграцію з застосунком А24Pay, в мобільному додатку Cashalot відкрийте «Меню» і перейдіть в розділ «Налаштування».