Дії касира, якщо при здійсненні входу ПРРО відмовляє у вході та повідомляє про відкриту зміну на іншому ПРРО

18.03.2024
276

Нагадаємо, що програмне забезпечення «Програмний реєстратор розрахункових операцій» (далі - ПЗ ПРРО) може бути встановлено на будь-яку кількість пристроїв, але одночасно використовувати один програмний реєстратор розрахункових операцій (далі - ПРРО) можна тільки на одному пристрої і тільки одним касиром.  

ПЗ ПРРО може відмовляти у вході у випадку спроби касиром увійти на ПРРО при наявній відкритій робочій зміні на іншому ПРРО, при цьому він отримує повідомлення про наявність відкритої робочої зміни на іншому ПРРО.  

У разі якщо ПЗ ПРРО одночасно встановлено на два окремі пристрої для яких зареєстровано одного касира та при здійсненні входу ПРРО відмовляє у вході і повідомляє про відкриту зміну на іншому ПРРО, то касиру необхідно закрити робочу зміну на одному пристрої та відкрити робочу зміну на іншому.  

Про це повідомили податківці ДПС в Івано-Франківський області.  

Нагадаємо, що чудовою альтернативою звичайному РРО є програмний РРО Cashalot від Linkos Group.   

У випадку спроби касиром відкрити зміну на ПРРО при наявній відкритій робочій зміні на іншому ПРРО, у ПРРО Cashalot з'явиться повідомлення про вже відкриту зміну на ПРРО із зазначенням фіскального номеру: “Користувачем вже відкрито зміну у ПРРО з ФН” (рис. 1) 

Рис.1  

Зазначимо, що увійти у відкриту зміну може тільки користувач, який її відкривав або старший касир. 

Крім того, є ситуації, коли Касир 1 хоче зайти у зміну, яка відкрита іншим Касиром 2. У такому випадку ПРРО Cashalot проінформує користувача наступним повідомленням: “Зміну у ПРРО з ФН наразі відкрито користувачем Касир 2. Увійти у відкриту зміну може тільки цей користувач або старший касир” (рис. 2):  

Про несвоєчасне закриття зміни і формування щоденних ЗЕТ-звітів через повітряну тривогу читайте в Блозі та на нашому Telegram-каналі Cashalot в ефірі.

 

 

Інші новини

19.10.2023
Контрольну стрічку не надруковано або не створено в електронній формі: яка відповідальність?
Яка відповідальність, якщо контрольну стрічку не надруковано або не створено в електронній формі на РРО, або виявлено спотворення даних про проведені розрахункові операції, інформа...
Детальніше
03.12.2021
Усе, що треба знати ФОПу, про обов'язок ведення обліку з 2022 року
З нового року держава змінила умови ведення обліку товарних запасів для деяких категорій підприємців. Тож у цьому матеріалі ми зібрали законодавчі норми та витяги нормативної бази...
Детальніше
29.07.2022
Фіскальний чек від кур’єра: чи необхідно видати чек у разі продажу товару з доставкою?
СГ, які здійснюють реалізацію товарів та послуг за готівковий розрахунок, зобов’язані застосовувати РРО чи ПРРО, а в окремих випадках КОРО та розрахункові книжки.
Детальніше
02.10.2023
«Склад» від Cashalot: які зміни очікують користувачів?
Щоб забезпечити якісну консультацію і подальшу розробку ми маємо запровадити ціну за користування модулем. Тож, вже з 1 грудня ми вводимо акційну пропозицію — всього 1200 грн на рі...
Детальніше
07.03.2024
Скасування реєстрації РРО у разі переходу на ПРРО
Чи необхідно скасовувати реєстрацію РРО, у разі коли СГ планує перейти на використання ПРРО?
Детальніше
Cashälot
в ефірі