Дії касира, якщо при здійсненні входу ПРРО відмовляє у вході та повідомляє про відкриту зміну на іншому ПРРО

18.03.2024
96

Нагадаємо, що програмне забезпечення «Програмний реєстратор розрахункових операцій» (далі - ПЗ ПРРО) може бути встановлено на будь-яку кількість пристроїв, але одночасно використовувати один програмний реєстратор розрахункових операцій (далі - ПРРО) можна тільки на одному пристрої і тільки одним касиром.  

ПЗ ПРРО може відмовляти у вході у випадку спроби касиром увійти на ПРРО при наявній відкритій робочій зміні на іншому ПРРО, при цьому він отримує повідомлення про наявність відкритої робочої зміни на іншому ПРРО.  

У разі якщо ПЗ ПРРО одночасно встановлено на два окремі пристрої для яких зареєстровано одного касира та при здійсненні входу ПРРО відмовляє у вході і повідомляє про відкриту зміну на іншому ПРРО, то касиру необхідно закрити робочу зміну на одному пристрої та відкрити робочу зміну на іншому.  

Про це повідомили податківці ДПС в Івано-Франківський області.  

Нагадаємо, що чудовою альтернативою звичайному РРО є програмний РРО Cashalot від Linkos Group.   

У випадку спроби касиром відкрити зміну на ПРРО при наявній відкритій робочій зміні на іншому ПРРО, у ПРРО Cashalot з'явиться повідомлення про вже відкриту зміну на ПРРО із зазначенням фіскального номеру: “Користувачем вже відкрито зміну у ПРРО з ФН” (рис. 1) 

Рис.1  

Зазначимо, що увійти у відкриту зміну може тільки користувач, який її відкривав або старший касир. 

Крім того, є ситуації, коли Касир 1 хоче зайти у зміну, яка відкрита іншим Касиром 2. У такому випадку ПРРО Cashalot проінформує користувача наступним повідомленням: “Зміну у ПРРО з ФН наразі відкрито користувачем Касир 2. Увійти у відкриту зміну може тільки цей користувач або старший касир” (рис. 2):  

Про несвоєчасне закриття зміни і формування щоденних ЗЕТ-звітів через повітряну тривогу читайте в Блозі та на нашому Telegram-каналі Cashalot в ефірі.

 

 

Інші новини

25.01.2024
Чи застосовується РРО/ПРРО у разі продажу страв у навчальних закладах?
Здійснюєте продаж страв у навчальних закладах: чи необхідно застосовувати РРО/ПРРО?
Детальніше
08.03.2023
Про особливості визначення першого та наступного порушення при неналежному застосуванні РРО/ПРРО
На СГ покладається обов’язок застосовувати РРО/ПРРО при здійсненні кожної розрахункової операції. А які особливості застосування відповідальності при виявлених порушеннях?
Детальніше
19.10.2022
Щодо змін до Держреєстру РРО
Чи може бути причиною нарахування штрафів наявність певних застережень чи приміток в Держреєстрі РРО при використанні таких РРО?
Детальніше
05.12.2023
Якщо налаштоване автоматичне закриття зміни, але зміна не закрилась…
Які дії підприємця, якщо зміна в кінці дня не закрилась, хоча режим автоматичного закриття на ПРРО налаштований?
Детальніше
03.04.2023
До уваги платників, які здійснюють операції з реалізації алкогольних напоїв!
Відсутність реквізитів марок акцизного податку у фіскальних касових чеках, які формуються РРО та ПРРО, при продажу алкогольних напоїв призводить до формування не відповідних розрах...
Детальніше
Cashälot
в ефірі