Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 11.01.24

12.01.2024
86

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінета Cashalot.

Новий розділ Видаткова накладна у модулі Склад

Завдяки новому функціоналу модуля Склад тепер можна реалізовувати товари безпосередньо зі складу. У новому розділі Видаткова накладна можна сформувати Видаткову накладну, за якою реалізується товар, переглянути реєстр всіх наявних Видаткових накладних, створити друковану форму та роздрукувати документи. За замовчуванням кількість товарів, які були відвантажені на підставі Видаткової накладної, буде враховуватися у розрахунку облікового залишку товарів (у разі потреби ці налаштування можна змінити).

Зберігайте нові товари, що надходять на склад, ще зручніше

Додали автоматичне заповнення поля Господарська одиниця у картці нового товару, для якого створюється документ Надходження у модулі Склад. При додаванні нового товару під час створення документа Надходження у картці товару автоматично проставлятиметься назва ГО, яка була обрана у вікні Надходження.

Зберігайте дані документа Рух по товару

Додали можливість експортувати дані документа Рух по товару модуля Склад.

Зберегти дані документа у файл формату Excel тепер можна, натиснувши кнопку Експортувати у вікні друкованої форми документа Рух по товару.

Налаштовуйте перегляд реєстрів модуля Склад

Додали можливість налаштовувати кількість документів для перегляду у розділах модуля Склад. Можна обрати 10, 20, 50, 100, 250 чи 500 документів для відображення на одній сторінці у будь-якому розділі.

Ми прагнемо досконалості:

  1. Додали у документ Рух по товару модуля Склад нове поле Знижка, грн. Відповідно відкоригували розрахунку поля Сума, грн з урахуванням значення поля Знижка, грн (за наявності).
  2. Відкоригували друк цінників з модуля Склад.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Cashälot
в ефірі