Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 28.07.23

31.07.2023
119

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінета Cashalot.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Зображення товарів у картці номенклатури

Додавайте зображення товару у картку Номенклатури. Щоб додати малюнок натисніть поле у лівому верхньому куті картки номенклатури та оберіть файл з зображенням товару.

Вдосконалюємо друк цінників

Тепер можна одночасно виконувати друк цінників для всіх товарів довідника Номенклатура. Щоб обрати всі позиції довідника встановіть налаштування Всі у заголовку таблиці.

Швидко додавайте ціну номенклатури, що діятиме в усіх ГО

У вікні Нова ціна додано опцію Встановити ціну для всіх ГО. Якщо опція встановлена, вказана ціна буде застосовуватися у всіх ГО поточного СГ, всі попередні ціни втрачають чинність та переміщуються до архіву.

Створюйте новий товар на складі зручніше

При додаванні нового товару у розділах Склад – Надходження товарів та Інвентаризація товарів у картці Номенклатури додано автоматичне заповнення поля Тип значенням Товар.

Вся необхідна інформація у періодичному звіті щодо Z-звітів

У розділі Аналітика - Z-звіти доопрацьовано відображення нульових показників по формам оплати Готівка та Картка у блоці Повернення при формуванні періодичного звіту (повного та скороченого).

У друкованій формі повного періодичного звіту у частині Загальні підсумки розрахункових операцій по Z-звітах додано відображення фіскального номера Z-звіту.

Ми прагнемо до досконалості:

1. Для документів Надходження товарів реалізовано додаткові шаблони для друку:

- Прибуткова накладна (без ПДВ);
- Прибуткова накладна (ціна з ПДВ).

Друк за шаблоном Прибуткова накладна (без ПДВ) виконується, якщо у табличній частині Надходження товарів відсутні позиції з ПДВ та колонка ПДВ, % не заповнена для всіх товарів.

Друк за шаблоном Прибуткова накладна (ціна з ПДВ) виконується, якщо у табличній частині Надходження товарів присутні позиції з ПДВ та колонка ПДВ, % заповнена для всіх товарів, узагальнюючий рядок ПДВ, грн дорівнює або більше 0,00 грн.

2. У довіднику Номенклатура реалізовано пошук номенклатури за назвою без врахування порядку слів.

3. Доопрацьовано можливість використання ключів КЕП у форматі .pfx.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Cashälot
в ефірі