Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 28.07.23

31.07.2023
383

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінета Cashalot.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Зображення товарів у картці номенклатури

Додавайте зображення товару у картку Номенклатури. Щоб додати малюнок натисніть поле у лівому верхньому куті картки номенклатури та оберіть файл з зображенням товару.

Вдосконалюємо друк цінників

Тепер можна одночасно виконувати друк цінників для всіх товарів довідника Номенклатура. Щоб обрати всі позиції довідника встановіть налаштування Всі у заголовку таблиці.

Швидко додавайте ціну номенклатури, що діятиме в усіх ГО

У вікні Нова ціна додано опцію Встановити ціну для всіх ГО. Якщо опція встановлена, вказана ціна буде застосовуватися у всіх ГО поточного СГ, всі попередні ціни втрачають чинність та переміщуються до архіву.

Створюйте новий товар на складі зручніше

При додаванні нового товару у розділах Склад – Надходження товарів та Інвентаризація товарів у картці Номенклатури додано автоматичне заповнення поля Тип значенням Товар.

Вся необхідна інформація у періодичному звіті щодо Z-звітів

У розділі Аналітика - Z-звіти доопрацьовано відображення нульових показників по формам оплати Готівка та Картка у блоці Повернення при формуванні періодичного звіту (повного та скороченого).

У друкованій формі повного періодичного звіту у частині Загальні підсумки розрахункових операцій по Z-звітах додано відображення фіскального номера Z-звіту.

Ми прагнемо до досконалості:

1. Для документів Надходження товарів реалізовано додаткові шаблони для друку:

- Прибуткова накладна (без ПДВ);
- Прибуткова накладна (ціна з ПДВ).

Друк за шаблоном Прибуткова накладна (без ПДВ) виконується, якщо у табличній частині Надходження товарів відсутні позиції з ПДВ та колонка ПДВ, % не заповнена для всіх товарів.

Друк за шаблоном Прибуткова накладна (ціна з ПДВ) виконується, якщо у табличній частині Надходження товарів присутні позиції з ПДВ та колонка ПДВ, % заповнена для всіх товарів, узагальнюючий рядок ПДВ, грн дорівнює або більше 0,00 грн.

2. У довіднику Номенклатура реалізовано пошук номенклатури за назвою без врахування порядку слів.

3. Доопрацьовано можливість використання ключів КЕП у форматі .pfx.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 28.07.23
Додавайте зображення товару у картку Номенклатури. Щоб додати малюнок натисніть поле у лівому верхньому куті картки номенклатури та оберіть файл з зображенням товару.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення мобільного застосунку Cashalot 28.10.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення мобільного застосунку Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 16.03.2023
Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.056) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 05.09.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.066) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 23.11.23
Тепер за допомогою Cashalot ви можете не тільки замовити необхідну кількість товарів, але й повернути товар постачальнику. У модулі Склад додано новий розділ Повернення товарів, у...
Детальніше
Cashälot
в ефірі