Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 01.03.24

01.03.2024
78

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінета Cashalot.

Переміщуйте облікові залишки товарів між суб’єктами господарювання

У цьому оновленні Cashalot порадує користувачів новим очікуваним функціоналом модуля Склад.

Відтепер Cashalot надає можливість переміщувати облікові залишки товарів між суб'єктами господарювання. Здійснювати товарообіг можна між суб’єктами господарювання, що зазначені у розділі Мій бізнес.

Для швидкого створення документів додали Майстер оформлення товарообігу між СГ. У вікні Майстра просто оберіть операцію, яку необхідно виконати: Передача товарів або Повернення між організаціями, та вкажіть обов’язкові дані для створення документів: постачальника, отримувача товару – суб’єктів господарювання та їх господарські одиниці, а також дату документа, оберіть товар, що переміщується.

Майстер створить необхідні документи:

  • при Передачі товару - документи Видаткова накладна у постачальника та Надходження товарів у отримувача;
  • при Поверненні між організаціями - документи Повернення товарів у СГ, що повертає товар, та Надходження товарів у СГ, якому повертається товар.

Якщо у вікні Майстра активовано опцію Створити номенклатуру, Майстер автоматично створить картку номенклатури для товару, який відсутній у довіднику отримувача.

Переглянути, відкоригувати та провести документи можна у відповідних реєстрах модуля Склад: Надходження товарів, Повернення товарів та Видаткова накладна.

Знаходьте номенклатуру за допомогою сканера штрихкодів

Додали можливість пошуку номенклатури за штрихкодом. Для пошуку у розділі Довідник «Номенклатура» та у документах модуля Склад просто зіскануйте штрихкод товару за допомогою сканера штрихкодів. Якщо номенклатура знайдена, її дані відобразяться у вікні програми.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 14.06.2023
Налаштування відправки чеків покупцям у SMS виконуються у розділі Мій бізнес – Налаштування – Налаштування господарських одиниць – Відправка SMS -повідомлень.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 04.04.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.057) та К...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashӓlot 20.11.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.051) та м...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 17.10.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.048).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 02.08.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.063).
Детальніше
Cashälot
в ефірі