Двофакторна автентифікація у Кабінеті Cashalot

01.12.2022
964

Використовуйте додатковий рівень перевірки даних під час авторизації у Кабінеті користувача. Встановіть додатковий захист для вашого акаунту через двофакторну автентифікацію за допомогою Google Authenticator. Використання довофакторної автентифікації надає додатковий рівень безпеки та більш надійний захист інформації.

Для налаштування можливості двофакторної автентифікації у Кабінеті Cashalot перейдіть у розділ Налаштування та оберіть Двофакторна автентифікація.

Перемістіть повзунок у позицію АктивноПідключіть Google Authenticator у 3 кроки, виконуючи підказки у формі реєстрації користувача Кабінета:

  1. Завантажте та встановіть додаток Google Authenticator на мобільному телефоні. Ви можете отримати посилання на завантаження додатку, зчитавши QR-код для операційної системи свого мобільного телефону.


     
  2. За допомогою встановленого Google Authenticator відскануйте тимчасовий QR-код, який буде зображено на сторінці у Кабінеті користувача.


     
  3. Для автентифікації у Кабінеті користувача введіть зображений у Google Authenticator код доступу.

Тепер при вході в кабінет після введення паролю сервіс пропонуватиме ввести код із додатку Google AuthenticatorВсі існуючі користувачі можуть встановити або вимкнути налаштування двофакторної автентифікації у будь-який зручний час у розділі Налаштування – Двофакторна аутентифікація.

Інші статті

технічні питання
Логотипи, довільний текст та напис «БЕЗ ПДВ» у фіскальних чеках
У мобільному застосунку Cashalot реалізовано можливість відображення логотипів, напису «БЕЗ ПДВ», а також довільного тексту на друкованій формі фіскальних чеків продажу та повернен...
Детальніше
технічні питання
Як зареєструвати електронний підпис касира в ДПС у кабінеті Cashalot?
Для того, щоб надати інформацію про електронні підписи, які будуть використовувати касири — в кабінеті користувача перейдіть у розділ Документи та натисніть Новий документ
Детальніше
технічні питання
Відправка чека в SMS-повідомленні
У ПРРО Cashalot можна налаштувати відправку покупцям посилання на зареєстрований чек за допомогою SMS-повідомлень. Покупець отримує повідомлення, що містить посилання на чек, збере...
Детальніше
pos-термінал
Підключення POS-терміналу ПриватБанку
Для здійснення розрахунку банківською карткою з використанням POS-термінала ПриватБанку необхідно підключити POS-термінал до пристрою, на якому встановлено ПРРО Cashӓlot, та викона...
Детальніше
технічні питання
Налаштування пошти Office 365 для відправки чеків на Email покупцям
У програмному РРО Cashalot реалізовано роботу з поштовим провайдером Office 365 по схемі авторизації ОAuth 2.0 для відправки чеків покупцям на email.
Детальніше
Cashälot
в ефірі