Двофакторна автентифікація у Кабінеті Cashalot

01.12.2022
827

Використовуйте додатковий рівень перевірки даних під час авторизації у Кабінеті користувача. Встановіть додатковий захист для вашого акаунту через двофакторну автентифікацію за допомогою Google Authenticator. Використання довофакторної автентифікації надає додатковий рівень безпеки та більш надійний захист інформації.

Для налаштування можливості двофакторної автентифікації у Кабінеті Cashalot перейдіть у розділ Налаштування та оберіть Двофакторна автентифікація.

Перемістіть повзунок у позицію АктивноПідключіть Google Authenticator у 3 кроки, виконуючи підказки у формі реєстрації користувача Кабінета:

  1. Завантажте та встановіть додаток Google Authenticator на мобільному телефоні. Ви можете отримати посилання на завантаження додатку, зчитавши QR-код для операційної системи свого мобільного телефону.


     
  2. За допомогою встановленого Google Authenticator відскануйте тимчасовий QR-код, який буде зображено на сторінці у Кабінеті користувача.


     
  3. Для автентифікації у Кабінеті користувача введіть зображений у Google Authenticator код доступу.

Тепер при вході в кабінет після введення паролю сервіс пропонуватиме ввести код із додатку Google AuthenticatorВсі існуючі користувачі можуть встановити або вимкнути налаштування двофакторної автентифікації у будь-який зручний час у розділі Налаштування – Двофакторна аутентифікація.

Інші статті

склад
Імпорт номенклатури з файлу
Товарні позиції можна імпортувати із файлу Excel (формату .xlsx, .xls) або файлів формату .csv, що містить перелік товарних позицій та їх основні параметри (найменування, артикул,...
Детальніше
технічні питання
Логотипи, довільний текст та напис «БЕЗ ПДВ» у фіскальних чеках
У мобільному застосунку Cashalot реалізовано можливість відображення логотипів, напису «БЕЗ ПДВ», а також довільного тексту на друкованій формі фіскальних чеків продажу та повернен...
Детальніше
технічні питання
Як завантажити ліцензію в Cashalot?
Для цього у бек-офісі, кабінеті користувача Cashalot перейдіть у розділ Всі каси та натисніть кнопку Завантажити ліцензії ПРРО
Детальніше
технічні питання
Як зареєструватись в кабінеті користувача Cashalot?
Для авторизації за номером телефону потрібна попередня реєстрація. Натисніть кнопку Зареєструватись.
Детальніше
технічні питання
Як зареєструвати програмну касу у ДПС?
Для того, щоб зареєструвати екземпляр програмного РРО, перейдіть у розділ Документи та натисніть кнопку Новий документ. Оберіть пункт Заява про реєстрацію ПРРО
Детальніше
Cashälot
в ефірі