Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 06.07.2023

06.07.2023
323

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінета Cashalot.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Скористайтеся новими можливостями автоматизованого обліку товарних запасів

У модулі Склад додано новий розділ Переміщення товарів. У розділі можна створювати, зберігати та проводити документи Переміщення товарів. Документи призначені для переміщення товарів між складами господарських одиниць у межах одного суб’єкта господарювання.

Проведений документ Переміщення товарів враховується при обліку залишків товарів у ГО, для яких виконується переміщення.

Нагадуємо, що скористатися перевагами обліку товарних запасів можна безкоштовно, активувавши режим пробного періоду модуля Склад.

Роздруковуйте Z-звіт

У модулі Аналітика додано можливість друку Z-звіту. Роздрукувати Z-звіт можна по натисканню кнопки Друкувати у вікні перегляду друкованої форми Z-звіту.

Виконуйте Службову видачу та переглядайте Z-звіт при віддаленому закритті зміни

Додано виконання операції Службова видача при віддаленому закритті зміни у розділі Всі каси. Операція Службова видача виконується з урахуванням налаштувань Кабінета, виконаних у розділі Залишок готівки у касі (за наявності). Після успішної реєстрації друкована форма чека Службова видача відкривається для перегляду.

Також, після успішної реєстрації Z-звіту та закриття зміни додано відображення вікна друкованої форми Z-звіту для перегляду.

Працюйте з актуальними документами

У модулі Документи додано нові версії бланків (J1316605, F1316605) для документа «Заява про реєстрацію ПРРО (ф.№1-ПРРО)».

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashӓlot 03.10.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot (версія 1.00.047).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Cashalot 09.05.24
Зручно відслідковуйте статус, а також дату та час його останнього оновлення, прямо у вікні детального перегляду документа! Крім того, для ще більшої зручності додано підказку щодо...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 21.08.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.064).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 01.03.24
Відтепер Cashalot надає можливість переміщувати облікові залишки товарів між суб'єктами господарювання. Здійснювати товарообіг можна між суб’єктами господарювання, що зазначені у р...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 27.11.23
У модулі Склад додано новий розділ Рух товарів, який надає можливість аналізувати інформацію про рух товарів у господарських одиницях на певну дату або за обраний період.
Детальніше
Cashälot
в ефірі