Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 13.07.23

14.07.2023
180

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінета Cashalot.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Роздруковуйте цінники для товарів

У Кабінеті Cashalot новий корисний функціонал. Відтепер, переглядаючи відомості про товари у довіднику Номенклатура або інформацію про залишки товарів у розділі Склад – Залишки товарів ви можете друкувати цінники для товарів та послуг.

Для друку цінника виділіть номенклатуру у переліку згаданих розділів та натисніть іконку Друк цінника.

У вікні редактора цінника, оберіть ГО, для якої друкується цінник, налаштуйте розміри цінника та аркушу, на якому буде виконуватися друк, а також оберіть кількість примірників. Наразі друк цінника виконується за сталим шаблоном, що містить назву, ціну, артикул, цифровий код штрих-коду номенклатури, а також, дату друку цінника. Друкуються дані, що містяться у Картці номенклатури.

Функціонал друку цінників активно доопрацьовується. Перевірте, чи відповідає нова функція вашим потребам, та обов’язково повідомте нам про ваші побажання щодо її вдосконалення. З пропозиціями звертайтеся на лінію технічної підтримки (тел. +38 044 201 06 46, +38 067 201 06 46), або пишіть нам за допомогою функції Написати розробнику на офіційному сайті.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Cashälot
в ефірі