Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 13.07.23

14.07.2023
444

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінета Cashalot.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Роздруковуйте цінники для товарів

У Кабінеті Cashalot новий корисний функціонал. Відтепер, переглядаючи відомості про товари у довіднику Номенклатура або інформацію про залишки товарів у розділі Склад – Залишки товарів ви можете друкувати цінники для товарів та послуг.

Для друку цінника виділіть номенклатуру у переліку згаданих розділів та натисніть іконку Друк цінника.

У вікні редактора цінника, оберіть ГО, для якої друкується цінник, налаштуйте розміри цінника та аркушу, на якому буде виконуватися друк, а також оберіть кількість примірників. Наразі друк цінника виконується за сталим шаблоном, що містить назву, ціну, артикул, цифровий код штрих-коду номенклатури, а також, дату друку цінника. Друкуються дані, що містяться у Картці номенклатури.

Функціонал друку цінників активно доопрацьовується. Перевірте, чи відповідає нова функція вашим потребам, та обов’язково повідомте нам про ваші побажання щодо її вдосконалення. З пропозиціями звертайтеся на лінію технічної підтримки (тел. +38 044 201 06 46, +38 067 201 06 46), або пишіть нам за допомогою функції Написати розробнику на офіційному сайті.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 16.03.2023
Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.056) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 02.08.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.063).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashӓlot 08.11.2022
У Кабінеті користувача Cashӓlot реалізовано можливість налаштувати відображення довільних повідомлень у друкованій формі чеків. У розділі Всі каси – Налаштування додано пункт Довіл...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 04.04.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.057) та К...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення мобільного застосунку Cashalot 13.10.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Вийшло оновлення мобільного застосунку Cashalot.
Детальніше
Cashälot
в ефірі