Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 16.11.2022

17.11.2022
440

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot.

Завантажуйте дистрибутив мобільного застосунку ПРРО Cashalot

Знайти посилання для завантаження мобільного застосунку ПРРО Cashalot тепер можна просто на сторінці авторизації Кабінета користувача Cashalot.

Натисніть на відповідну іконку та завантажте потрібний дистрибутив для вашої операційної системи: Windows, Android або іOS.

Заповнюйте картку номенклатури правильно

Додано автоматичний контроль при заповненні картки номенклатури на відповідність значення поля Тип та значень полів: Код ДКПП, Код УКТЗЕД, Акцизний податок. У разі виявлення невідповідності виводяться повідомлення, що інформують про некоректно заповнену комбінацію полів.

Заповнюйте ціну продажу у картці номенклатури

Додано контроль на обов’язкове заповнення поля Ціна продажу (грн) у картці номенклатури. При спробі зберегти картку номенклатури без заповнення поля Ціна продажу (грн) буде виведено повідомлення "Вкажіть ціну продажу". Після закриття вікна повідомлення автоматично відкриється вікно Нова ціна, у якому вкажіть потрібну ціну продажу.

Імпортуйте коректні дані у довідник Номенклатура

При імпорті даних номенклатури у довідник додано контроль відповідності значення поля Тип значенням полів: Код ДКПП, Код УКТЗЕД, Акцизний податок.

Імпорт даних НЕ ВИКОНУВАТИМЕТЬСЯ, якщо:

 • поле Тип містить значення «1» та заповнено поле ДКПП;
 • поле Тип містить значення «2» або «3» та заповнено поля (одночасно або одне із):
  - УКТЗЕД;
  - Ставка акцизного податку;
  - Літера ставки акцизного податку.

Переглядайте повідомлення у чеках

У розділі Аналітика при перегляді чеку продажу додано відображення повідомлення, що налаштовано у розділі Всі каси – Довільний текст у чеках.

Ми прагнемо до досконалості:

 1. Відкориговано відображення збору до ПФ у друкованих формах розділів Аналітика
  - Статистика по чекам продажу; 
  - Статистика по чекам повернення; 
  - Z-звіти.
 2. Відкориговано механізм імпорту номенклатури у довідник у форматі *.csv.
 3. Доопрацьовано механізм оновлення даних з ДПС.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 11.03.24
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.077) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Cashalot 30.05.24
Авторизація за допомогою хмарного підпису Cloudkey стала більш швидкою та зручною. Тепер вам достатньо вказати лише код ЄДРПОУ або ІПН і система сама знайде ваші сертифікати.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 26.12.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.074).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 04.04.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.057) та К...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 31.08.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot (версія 1.00.046).
Детальніше
Cashälot
в ефірі