Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 11.03.24

12.03.2024
153

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.077) та Кабінета Cashalot.

Робота з касою (версія 1.00.077)

Використовуйте безготівкову форму оплати

Тепер Cashalot надає можливість формувати фіскальні чеки із формою оплати Безготівкова.

Для цього у області розрахункових даних натисніть кнопку Безготівкова оплата. Кнопка доступна для форм оплати:

  • Продаж;
  • Передоплата;
  • Післяплата.

Також додали можливість вибору безготівкового виду повернення при формуванні Видаткових чеків та використання безготівкової форми оплати у Комбінованій оплаті та Поверненні комбінованому.

Всі операції за зміну у робочому вікні касира

Швидко переглядайте операції по касі за відкриту зміну просто у вікні робочого місця касира. Ми додали кнопку Операції за зміну у верхній частині вікна РМК. По натисканню на  кнопку Операції за зміну касир може переглянути всі операції, здійснені для поточної зміни, а також виконати необхідні дії з чеками (друк, повернення, сторно тощо).

Всі платіжні сервіси доступні по натисканню однієї кнопки

Для зручного розташування елементів керування у області розрахункових даних ми додали кнопку Оплата через платіжні сервіси. По натисканню на кнопку Оплата через платіжні сервіси можна обрати доступний платіжний сервіс: Monobank, LiqPay, WayForPay.

Налаштовуйте POS-термінали для проведення оплати

Додали можливість налаштовувати використання POS-термінала А-Банку для типів конфігурації LAN та USB. Налаштувати підключення POS-термінала А-Банку можна у розділі Налаштування - Додаткове обладнання – POS-термінали.

Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API з СОМ інтерфейсом:

  1. Розширили відповідь функції ПолучитьПараметры для Драйвера Cashalot для BAS.
  2. Для API COM (Bridge) Cashalot та Драйвера Cashalot для BAS у методі реєстрації чека продажу/повернення реалізували можливість передачі додаткових параметрів та ознак автоматизованої відправки чека покупцю на е-mail, Viber або SMS після його реєстрації на ФСКО.
  3. Для API COM (Bridge) Cashalot та Драйвера Cashalot для BAS реалізували метод SendCheckToCustomer, за допомогою якого можна виконати відправку зареєстрованого фіскального чека продажу/повернення покупцю на е-mail, Viber або SMS.

Ми прагнемо до досконалості:

  1. Змінили зовнішній вигляд відмітки Ваговий товар у картці номенклатури.
  2. Доопрацювали групову відправку відкладених чеків при примусовому закритті офлайн-сесії.
  3. Доопрацювали роботу з POS-терміналами при автоматичному закритті зміни.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Переглядайте дані щодо безготівкової форми оплати

Додали відображення назви нової форми Безготівкова у розділі Аналітика у звітах Аналітика по реалізованим товарам, Статистика по чекам продажу, Статистика по чекам повернення, Z-звіти, Касові зміни.

Також реалізували відображення форми оплати Безготівкова у Z-звітах при закритті зміни на бек-офісі.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 16.11.23
Продовжуємо дбати про потреби наших користувачів та розширювати можливості модуля Склад. У новій версії Кабінета Cashalot користувачі можуть створювати замовлення необхідної кілько...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 15.12.23
Додали можливість обирати сталий інтервал часу (сьогодні, вчора тощо) у фільтрі Період розділів Аналітика, Склад та Документи. У Картці номенклатури – Історія цін додали 2 нових ін...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 08.11.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.070) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення мобільного застосунку Cashalot 13.10.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Вийшло оновлення мобільного застосунку Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 06.07.2023
У модулі Склад додано новий розділ Переміщення товарів. У розділі можна створювати, зберігати та проводити документи Переміщення товарів. Документи призначені для переміщення товар...
Детальніше
Cashälot
в ефірі