Вийшло оновлення Кабінета Cashӓlot 29.06.2022

29.06.2022
491

У розділах Мій бізнес та Всі каси реалізовано Майстер, що спрощує реєстрацію нових ГО та ПРРО. Майстер допоможе додати відомості про нові ГО та ПРРО, автоматично заповнити та відправити документи 20-ОПП та/або 1-ПРРО для реєстрації у ДПС. Майстер працює у пілотному режимі, будемо вдячні за ваші зауваження та пропозиції.

Додавайте та реєструйте нові ГО у розділі Мій бізнес

У розділі Мій бізнес натисніть кнопку Нова Господарська одиниця та у вікні, що відкриється, заповніть необхідні дані. По натисканню Зареєструвати ГО в ДПС відбувається автоматичне заповнення документа 20-ОПП та відправка його на реєстрацію у ДПС.

Додавайте та реєструйте нові ПРРО у розділі Всі каси

У розділі Всі каси натисніть кнопку Новий ПРРО та у вікні, що відкриється, заповніть обов’язкові поля:

  • Господарська одиниця – ГО, де встановлено ПРРО;
  • Номер ПРРО – введіть локальний номер ПРРО;
  • Тип ПРРО – оберіть значення: Стаціонарний, Пересувний, Каса самообслуговування, Інтернет торгівля;

Натисніть Зберегти для збереження інформації ПРРО у базі програми. По натисканню Зареєструвати ПРРО відбувається автоматичне заповнення документа 1-ПРРО та відправка його на реєстрацію у ДПС.

Переглядайте докладну інформацію про ГО

Додано можливість швидко переглянути інформацію про ГО у розділах Всі каси. Для перегляду детальної інформації натисніть на відповідну іконку поряд з назвою господарської одиниці.

 

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 26.12.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.074).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 10.10.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.068) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 06.07.2023
У модулі Склад додано новий розділ Переміщення товарів. У розділі можна створювати, зберігати та проводити документи Переміщення товарів. Документи призначені для переміщення товар...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 02.08.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.063).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Cashalot 09.05.24
Зручно відслідковуйте статус, а також дату та час його останнього оновлення, прямо у вікні детального перегляду документа! Крім того, для ще більшої зручності додано підказку щодо...
Детальніше
Cashälot
в ефірі