«Як M.E.Doc — найкращий для звітності, так і Cashalot — найкращий для розрахункових операцій», — Дмитро Борисов

09.02.2024
127

Комерційний директор Linkos Group, амбасадор ПРРО — Дмитро Борисов — виступив на Великому Річному Семінарі 7eminar.com, де розповів про шлях програмного продукту Cashalot від суто ПРРО до комплексного рішення для підприємців, в якому є не тільки реєстрація чеків, а й облік товарів, аналітика продажів, повноцінний офлайн-режим, функціональний мобільний застосунок, готова інтеграція з різними обліковими системами.

«Компанія Linkos Group була першою, хто повірив у електронну звітність, ще тоді, коли це здавалося майже неможливим, і вже 23 роки ми дотримуємося принципу «Однією мовою з податковою». А у 2020 році ми долучилися до розробки нових стандартів, які дозволили перевести всі розрахункові операції в електронний вигляд. Так зʼявився ще один продукт, який допомагає бізнесу виконувати норми законодавства — програмна каса Cashalot.

Сьогодні Cashalot — один з флагманів на ринку ПРРО, адже за результатами відкритого голосування Спілки українських підприємців — СУП, наша програма була визнана Найкращим технологічним рішенням у 2023 році», — розповів Дмитро Борисов.

«Рішення Cashalot підходить для всіх: від маленького ФОПа, де є одна каса, який, наприклад, має кав’ярню, — до великої торгової мережі, яка має сотні кас і магазинів. Це можуть бути: онлайн-магазини, ломбарди, аптеки, всі, хто реєструють розрахункові операції можуть користуватись нашим рішенням, — зауважив амбасадор ПРРО Дмитро Борисов під час виступу. — Ще один дуже важливий аспект, за роки роботи нашої компанії, ми зрозуміли, що мало зробити просто класний продукт, важлива — комунікація з користувачами продукту. Коли є люди, до яких можна прийти, і які допоможуть із програмним забезпеченням, підкажуть, де, як і що налаштувати. У програми Cashalot є представники по всій Україні — понад 500 сертифікованих партнерів, які пройшли відповідне навчання і сертифікацію, і можуть вам допомогти в налаштуванні роботи програмного забезпечення. Де би ви не були — чи в моєму рідному Ужгороді, чи в Краматорську — ви знайдете наших спеціалістів».

Можливості ПРРО Cashalot дозволяють кожному користувачеві вести розрахунки відповідно до вимог законодавства, легко аналізувати свою діяльність, а також зручно вести складський облік. А зараз модуль «Склад» доступний зі знижкою 50%. Спеціальна пропозиція для всіх, хто хоче спробувати нові можливості зручного контролю товарних запасів.

Детально про модуль ви можете прочитати у нашому попередньому матеріалі: «Модуль «Склад» — ваш надійний помічник для ведення обліку товарних запасів»

«Як наш M.E.Doc — найкращий для звітності, так і наш Cashalot — найкращий для розрахункових операцій», — переконаний комерційний директор Linkos Group Дмитро Борисов.

Як бачите, Cashalot — БІЛЬШЕ НІЖ ПРОГРАМА КАСА! Спробуйте вже сьогодні та переконайтесь самі.

Читайте також:

Інші новини

31.05.2023
«Форсайт 2.3»: розвиток ПРРО та нові можливості Cashalot
26 травня Linkos, вперше за три роки, зібрав партнерів на всеукраїнську конференцію «Форсайт 2.3» у форматі офлайн.
Детальніше
19.01.2024
Cashalot — преміумпартнер Великого Річного Семінару
Програмний РРО Cashalot взяв участь у Великому Річному Семінарі від 7eminar.com, як преміумпартнер. Це грандіозна подія року для всіх бухгалтерів України, адже саме тут щороку бухг...
Детальніше
08.12.2023
Cashalot визнаний «Найкращим технологічним рішенням»
Програмний РРО Cashalot завоював почесне перше місце у номінації «Найкраще технологічне рішення» від Спілки українських підприємців — Премія: СУП 2023.
Детальніше
25.12.2023
Казковий подарунок від Cashalot: річна ліцензія на програмну касу за півціни
З 25 грудня у Cashalot стартує казкова акція до Нового року — “Більше кешу вашій касі!”. Усі нові користувачі програмної каси Cashalot отримують можливість придбати ліцензію зі зни...
Детальніше
Cashälot
в ефірі