«Своє ІТ. Шоурум українського ПЗ»: Cashalot презентуватиме свої можливості

06.09.2023
342

Пропонуємо провести найближчу пʼятницю із максимальною користю для свого бізнесу. Наприклад, відвідати одну із наймасштабніших подій цієї осені — «Своє ІТ. Шоурум українського ПЗ», що відбудеться вже 8 вересня у КВЦ «Парковий».

Мета цього заходу — популяризувати українське програмне забезпечення серед користувачів, підвищити рівень довіри до вітчизняних ІТ-рішень, щоб українці назавжди відмовились від використання будь-яких російських ПЗ. Саме тому українські ІТ-компанії зберуться під одним дахом, щоб продемонструвати вам свої найкращі програмні продукти, які щодня підкорюють український ринок.

Серед учасників звісно ж буде Linkos Group та наш програмний РРО Cashalot для зручного ведення розрахунків, який щодня полегшує роботу бізнесу будь-яких масштабів. Ви також можете приєднатись до події, щоб познайомитись із крутими українськими продуктами, а також завітати до нашого стенду Cashalot, де проходитиме презентація можливостей нашого ПРРО.

Ви зможете самостійно спробувати Cashalot у роботі: виписати чек, подивитись як працює мобільна каса та переконатись, що ваш смартфон може цілком замінити касовий апарат, протестувати модулі «Склад» та «Аналітика», а також отримати безоплатну консультацію від наших фахівців.

Відвідати подію «Своє ІТ. Шоурум українського ПЗ» може кожен — просто зареєструйтесь на сайті і приходьте, щоб познайомитись із крутими українськими програмними продуктами та можливо обрати для свого бізнесу новий потужний сервіс.

Підтримаймо разом український бізнес, адже тільки обираючи «свої» сервіси, можна назавжди забути про всі продукти ворожого сусіда. Бо українське — завжди найкраще та найрідніше! 

Інші новини

01.12.2023
Акційна пропозиція від Cashalot: купуй модуль «Склад» зі знижкою -50%
З 1 грудня в Cashalot діє спеціальна пропозиція для користувачів модуля «Склад». Знижка на модуль діє для тих, хто вже безплатно перевірив усі переваги ведення обліку товарів у Cas...
Детальніше
19.01.2024
Cashalot — преміумпартнер Великого Річного Семінару
Програмний РРО Cashalot взяв участь у Великому Річному Семінарі від 7eminar.com, як преміумпартнер. Це грандіозна подія року для всіх бухгалтерів України, адже саме тут щороку бухг...
Детальніше
08.12.2023
Cashalot визнаний «Найкращим технологічним рішенням»
Програмний РРО Cashalot завоював почесне перше місце у номінації «Найкраще технологічне рішення» від Спілки українських підприємців — Премія: СУП 2023.
Детальніше
Cashälot
в ефірі