Cashalot — преміумпартнер Великого Річного Семінару

19.01.2024
310

Програмний РРО Cashalot взяв участь у Великому Річному Семінарі від 7eminar.com, як преміумпартнер. Це грандіозна подія року для всіх бухгалтерів України, адже саме тут щороку бухгалтери мають змогу отримати відповіді на всі запитання, дізнатися величезну кількість корисної інформації і нові фішки, які значно спрощують щоденну рутинну роботу.

Семінар запамʼятався усім учасникам корисною інформацією та взаємним обміном досвідом, цінними призами та приємними акціями від партнерів. А наш амбасадор ПРРО Cashalot, комерційний директор Linkos Group — Дмитро Борисов відкривав захід і налаштував усіх на продуктивний день. Учасники семінару змогли познайомитись краще із ПРРО Cashalot, скуштувати конкурсне смачне печиво із передбаченнями і отримати цінні призи.

Так, під час заходу, методом жеребкування було визначено троє переможців, які отримали фірмові набори Cashalot — плед та термокружку, які зігріватимуть їх зимовими вечорами. Окрім цього, учасники мали змогу взяти участь і в онлайн-конкурсі — потрібно було просто пригоститись печивом із передбаченням та опублікувати фото у соцмережах із хештегом #cash_a_lot. 

Ми у Cashalot дякуємо всім за участь і ваші світлини та раді повідомити, що вже визначили нашого переможця — Ніну Шевченко. Теплі подарунки скоро отримає і переможниця онлайн-розіграшу, а ми завжди вдячні за вашу активну участь у всіх наших конкурсах. 


Звісно ж ми не забули і про вигідну акційну пропозицію на найкращу програмну касу Cashalot — знижку 50% на річну ліцензію, яка триває до 31 січня 2024 року.

Нагадуємо і вам, що ПРРО Cashalot дозволяє зручно і швидко реєструвати чеки в Державній податковій службі України і підходить для будь-якого бізнесу — ФОП чи юрособи. Кожному користувачеві доступно: швидке відкриття та закриття зміни касира, формування Z-звіту, робота в режимі офлайн, передача електронного чека покупцеві, автоматичне оновлення системи, онлайн-підтримка, під’єднання додаткового обладнання, аналітика чеків і продажів, ведення складського обліку. Тож, обовʼязково скористайтеся акційною пропозицією до кінця січня 2024 року і придбайте програмну касу за найвигіднішою ціною.

Cashalot — БІЛЬШЕ НІЖ ПРОГРАМНА КАСА!