ПРРО Cashalot: функціональні можливості та чому він потрібен вашому бізнесу?

27.09.2023
761

Програмні РРО (реєстратори розрахункових операцій) є важливими інструментами для бізнесу в багатьох галузях. Вони мають численні переваги, які полегшують ведення фінансового обліку та оптимізують роботу підприємства. Одним із функціональних та популярних програм для ведення розрахунків серед українських підприємців зараз є Cashalot. І в цьому матеріалі ми детально проаналізуємо всі його функціональні можливості, щоб кожен користувач міг орієнтувати що на нього чекає, обираючи собі програмну касу Cashalot. 

Але спочатку згадаймо, які переваги вашому бізнесу надає програмний РРО: 

 1. Законність та відповідність законодавству: використання програмних РРО дозволяє дотримуватися всіх законодавчих вимог та регуляцій, пов'язаних з обліком та оподаткуванням розрахункових операцій.
 2. Зменшення ризику помилок: автоматизована система РРО допомагає уникнути помилок у розрахунках та фінансовому обліку, що може призвести до штрафів та інших негативних наслідків.
 3. Ефективність та швидкість обслуговування: програмні РРО дозволяють швидко проводити операції й видачу чеків, що покращує обслуговування клієнтів і скорочує час очікування.
 4. Електронний облік: всі дані про розрахункові операції зберігаються в електронному вигляді, що спрощує облік і аналіз фінансової діяльності підприємства.
 5. Зручність та можливість звітності: програмні РРО можуть генерувати різні звіти та статистичні дані, які допомагають легко та швидко звітуватись до ДПС.
 6. Зручність і гнучкість: програмні РРО можна легко налаштовувати та адаптувати до конкретних потреб бізнесу. Вони дозволяють налаштовувати різні види операцій, податків і знижок, що дозволяє забезпечити відповідність податковим законам і внутрішнім процедурам бізнесу.
 7. Зменшення витрат: порівняно з фізичними РРО, програмні РРО можуть бути більш вартісно-ефективними, оскільки не потребують фізичного обладнання. Вони також знижують витрати на обслуговування і ремонт обладнання.
 8. Оновлення та сумісність: програмні РРО можна легко оновлювати, щоб вони відповідали останнім законодавчим вимогам та податковим правилам. Вони також можуть бути інтегровані з іншими програмами бухгалтерського обліку і системами управління підприємством для автоматизації процесів.
 9. Зменшення помилок: використання програмного РРО може зменшити ймовірність помилок в розрахунках і обліку, оскільки багато операцій виконується автоматично.
 10. Відстежування й аналіз: завдяки програмним РРО можна збирати дані про розрахункові операції та використовувати їх для аналізу витрат, продажів і інших бізнес-процесів. Це може допомогти у прийнятті кращих управлінських рішень.

Звісно, деякі програмні РРО пропонують також додаткові можливості для вашого бізнесу, щоб закрити максимум ваших потреб однією програмою. Зокрема, таким є ПРРО Cashalot, який за роки своєї роботи перетворився зі звичайного ПРРО на повноцінний помічник для будь-якого підприємця. Все тому, що спектр функцій розширився і тепер клієнти, маючи всього одну програму, можуть вирішувати силу-силенну потреб свого бізнесу, не витрачаючи зайвих зусиль та коштів.

Які можливості має Cashalot?

 • Використання звичайних POS-терміналів з мобільним застосунком. Кожен клієнт може просто підʼєднати мобільний телефон та  POS-термінал до однієї мережі Wi-Fi та продавати товари, приймаючи оплату карткою.
 • Можливість друкувати цінники, етикетки на спеціалізовані принтери з бек-офісу, десктоп та мобільного застосунків. Не потрібно жодних додаткових девайсів і зусиль, адже Cashalot дозволяє друкувати цінники чи етикетки так, як вам зручно.
 • Друк чеків на Wi-Fi та Bluetooth-принтерах просто з мобільного застосунку. Ваш смартфон — це ваш повноцінний касовий апарат, а тому друкувати чеки з нього надзвичайно просто.  Для підключення не потрібно нічого встановлювати або купувати, просто один раз робите налаштування і продовжуєте працювати.
 • Cashalot подбав, щоб кожному клієнтові зараз було максимально зручно працювати зі штрихкодами. До нашого ПРРО ви можете під’єднати сканер штрихкодів до РМК, а також додавати значення штрихкоду до друкованих чеків. Також вам доступна автоматична генерація внутрішнього штрихкоду для товару у бек-офісі та його синхронізація з касою та мобільним застосунком.
 • Для економії паперу радимо скористатись нашим функціоналом з налаштування розміру шрифту і міжрядкових відступів, який доступний як у десктоп-рішенні, так і мобільному застосунку.
 • Функціонал популярних товарів. Ви можете у десктопній програмі чи просто  у мобільному застосунку швидко знайти товари, котрі продаються найчастіше. Все для вашої зручності та комфортної роботи.
 • Функціонал «Залишок готівки в касі» — дозволяє визначити суму, яка має залишитись у касі під час закриття зміни та перенести її до наступної зміни під час відкриття. Все автоматизовано, щоб ви за кілька кліків зробили необхідні дії.
 • Можливість додати коментар до відкладених чеків, що допоможе зробити кожен відкладений чек унікальним, або використати у наступному замовленні. Щоб скористатися цією функцією, вам потрібно створити чек, натиснути «Відкласти чек» та додати коментар у поле «За бажанням залиште коментар тут». Переглянути коментар до відкладеного чека можливо у розділі «Відкладені чеки». Так ви можете покреативити різних коментарів до ваших чеків, коли вам буде зручно, а потім просто тішити своїх клієнтів своїми унікальними побажаннями чи передбаченнями у чеках.
 • Функціонал управління цінами для всіх ГО, або окремо для кожної. Опція «Встановити ціну для всіх ГО» дозволяє застосувати однакову ціну для всіх господарських одиниць за кілька кліків. Увімкнувши цю функцію, нова ціна буде застосована до всіх ГО поточного СГ, а всі попередні ціни втратять свою актуальність та перейдуть до архіву. Але, за не потреби, ви також можете вказати різну вартість товару для кожної ГО.
 • Складський облік, який доступний просто у програмі Cashalot, завдяки модулю «Склад». Облік надходжень, інвентаризація, автоматичне списання, контроль та автоматичний перерахунок залишків, затверджені друковані форми обліку, переміщення між складами — все це доступно нашим користувачам як у десктопі, так і в мобільному застосунку.
 • Доступна зручна інтеграція з ПРРО Cashalot — беззаперечна вигода для вашого бізнесу. Просто інтегруєте Cashalot до своєї програми та працюєте й далі зі своєї обліковки, не витрачаючи жодних зусиль на освоєння нових програм. Зокрема, доступні інтеграції: COM-методи, API Bridge (NET методи інтеграції), BAS, API бек-офісу (Аналітика), FS АРІ. Всі детальні та особливості інтегралами для вашого бізнесу ви завжди можете дізнатись у наших фахівців.

ПРРО Cashalot — один із найзручніших інструментів для реєстрації чеків під час продажів товарів та послуг. Ви можете переконатись у цьому самостійно — приєднуйтесь до користувачів, що вже встановили та використовують всі можливості Cashalot для полегшення ведення бізнесу та збільшення прибутків.

Більше інформації про Cashalot ви також завжди можете знайти у наших попередніх матеріалах:

Інші новини

15.02.2024
У ЗЕТ-звіті відсутні обов’язкові реквізити: чи буде відповідальність?
Яка передбачена відповідальність у разі роздрукування чи створення в електронному вигляді ЗЕТ-звіту, в якому відсутні обов’язкові реквізити?
Детальніше
20.06.2023
Підакцизні товари: які товари, та за якими кодами до них відносяться?
Підакцизні товари (продукція) - товари за кодами згідно з УКТ ЗЕД, на які ПКУ встановлено ставки акцизного податку.
Детальніше
18.04.2023
Пересувна торгівля: чи потрібен РРО/ПРРО?
Чи застосовують ФОП - єдинники 1-4 груп РРО/ПРРО при здійсненні роздрібної торгівлі через засоби пересувної торгівельної мережі, що розташовані за межами стаціонарних приміщень?
Детальніше
04.01.2024
Платіжний термінал – 2024: кому потрібен та яка відповідальність за незастосування?
Кому і коли необхідний платіжний термінал у 2024 році, та яка відповідальність за його незастосування СГ?
Детальніше
20.12.2021
Облік товарних запасів у ПРРО Cashalot — це легко!
З 01.01.22 суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі при продажу товарів чи наданні послуг у сфері торгівлі, громадського х...
Детальніше
Cashälot
в ефірі