Нове інтеграційне рішення: “Драйвер ПРРО Cashalot для BAS”. Конфігурації BAS та 1C:Підприємство, в яких інтегровано ПРРО Cashalot

28.07.2021
3742

На початку липня 2021 року на ринок вийшло колабораційне IT-рішення, що дає можливість використовувати функціонал програмної каси Cashalot у системі BAS.

Відтепер усі функції програмної каси можна використовувати, працюючи тільки у BAS.

Інтеграційне рішення, що поєднує функціонал ПРРО Cashalot із розрахунково-обліковою системою BAS, має назву “Драйвер ПРРО Cashalot для BAS” та входить до офіційних конфігурацій BAS (Business Automation Software):

 • "BAS ERP";
 • "BAS Роздрібна торгівля";
 • "BAS Управління торгівлею";
 • "BAS Комплексне управління підприємством";
 • "BAS Малий бізнес";

Для користувачів облікової системи 1С:Підприємство вбудовані рішення із ПРРО Cashalot є в конфігураціях:

 • "Управление производственным предприятием для Украины", (1.3.75.2);
 • "Управление торговым предприятием для Украины", (1.2.64.1);
 • "Управление торговлей для Украины", (2.3.37.1);
 • "Розница для Украины", (1.0.14.1).

Файл обробки інтеграційного рішення постачається разом із конфігурацією представниками 1С:Підприємство. Файл обробки можна знайти в каталозі 1С:Підприємство, куди встановлюється оновлення конфігурації при оновленні до відповідної версії 1С:Підприємство.

Підключення ПРРО Cashalot для перелічених вище конфігурацій 1С:Підприємство здійснюється аналогічно підключенню іншого торговельного обладнання.

Які переваги дає використання драйвера ПРРО Cashalot для BAS?

Контроль за всіма розрахунковими операціями

Впроваджена контрольна функція. У BAS можна не лише працювати в програмній касі, а й контролювати з боку адміністратора роботу всіх кас, усіх здійснених операцій та поточної роботи в онлайн-режимі кожної каси.

Робота касира у знайомій йому програмі

Робота касира не потребує додаткових знань, додаткового навчання та процесу адаптації. Касир продовжує працювати у добре знайомій йому програмі.

Інтеграція, що не потребує інтеграції

Безшовна інтеграція — це означає, що жодних додаткових зусиль з боку IT-підрозділу вашої компанії не потрібно. Програмна каса Cashalot вже є у обліковій системі BAS.

Під’єднавши «Драйвер ПРРО Cashalot», ви зможете використовувати всі функції, які доступні при використанні рішення для BAS та матимете можливість використовувати функції програмної каси:

 • відкривати та закривати касову зміну;
 • створювати та реєструвати чеки продажу/повернення, а також службові чеки внесення та видачі;
 • формувати Z- та X-звіти;
 • виконувати підбір номенклатури;
 • отримувати відповіді від ФСКО;
 • використовувати торговельне обладнання;
 • та ін.

Що ж потрібно, щоб у вашій розрахунково-обліковій системі з'явилася програмна каса Cashalot?

Для інтеграції потрібно виконати лише три прості дії:

 1. оновити конфігурацію програми BAS;
 2. встановити програму Cashalot;
 3. вказати шлях до встановленої програми у вашій обліковій системі BAS.

Детально про налаштування, які необхідно виконати в системі BAS.

Крок 1

У BAS необхідно перейти в “Адміністрування” та обрати “Обладнання для підключення”, далі необхідно натиснути “Обладнання для підключення”.

У вікні “Підключення та настройка обладнання” необхідно встановити відмітку на позиції “Фіскальні реєстратори”, далі потрібно натиснути кнопку “Створити”.

Крок 2

Після зроблених кроків 1–2 необхідно встановити драйвер обладнання “Cashalot Програмний РРО” та записати обрану інформацію.

Відкриваєте створену позицію, вказуєте фіскальний номер ПРРО, для якого попередньо було придбане це інтеграційне рішення, та шлях до програми Cashalot, яка і буде використовуватися для реєстрації чеків на ФСКО.

Крок 3

У інтерфейсі облікової системи, як звичайно, переходимо у меню “Продажі” та натискаємо “РМК (керований режим)” — відкривається звичайне робоче місце касира у BAS.

Завдяки вбудованій програмі Cashalot у фоновому режимі будуть виконуватися всі функції програмного РРО.

Тепер слід вказати номенклатурні позиції, що будуть реалізовані, а також форму оплати за товар, яку обере покупець. І все — у нас є зареєстрований електронний чек в обліково-касовій системі BAS за допомогою вбудованого додатка Cashalot.

Придбання

Для повноцінної роботи інтеграційного рішення необхідно придбати відповідну ліцензію.

До ліцензії на програмну касу ПРРО Cashalot необхідно додати ліцензію на модуль “Драйвер ПРРО Cashalot для BAS”. Є можливість купівлі, як пакетного рішення так і окремої ліцензії на інтеграцію.

Якщо ви вже маєте ліцензію на програмну касу - для підключення інтеграційного рішення необхідно придбати ліцензію вартістю 300 грн.

Вартість пакетних рішень, які включають ліцензію на ПРРО Cashalot та Драйвер ПРРО Cashalot для BAS залежить від кількості кас:

К-сть касВартість придбання для ФОПВартість придбання для юросіб
1-21280 грн2270 грн
3-9965 грн1730 грн
10 та більше740 грн1325 грн

З питань придбання інтеграційного рішення необхідно звернутися до відділу продажу:

+38 (044) 344-07-44, +38 (067) 344-07-44.

Також детальну консультацію ви можете отримати у наших партнерів в усіх регіонах України

Технічна підтримка інтеграційних рішень

Техпідтримка Linkos Group працює з 08:00 до 24:00.

Звертайтесь за тел.: +38 (044) 201-06-46; +38 (067) 201-06-46.

Також бізнес-партнери Linkos Group у вашому місті завжди нададуть якісну та професійну підтримку в роботі з нашим продуктом.

Інші новини

15.06.2023
Щодо використання СГ апаратного РРО та програмного РРО
СГ самостійно обирає вид РРО (чи програмний, чи апаратний), засобами якого має намір здійснювати реєстрацію розрахункових операцій.
Детальніше
29.11.2023
Модуль «Склад»: що нового і корисного зʼявилось для користувачів?
«Склад» — модуль у програмному РРО Cashalot, який створений для зручного обліку товарних запасів. За короткий час свого функціювання він вже встиг стати незамінним помічником для б...
Детальніше
21.10.2022
Досвід використання ПРРО Cashalot
За цей час у Cashalot відбулось чимало трансформацій, які зробили роботу з касою значно приємнішою і легшою. Водночас, випробувати ПРРО в дії вдалося багатьом напрямкам бізнесу.
Детальніше
29.01.2024
Функції старшого касира у разі застосування ПРРО
На даний час при використанні ПРРО дозволяється здійснювати вхід та працювати тільки тим касирам, яких СГ зазначив у Повідомленні про надання інформації щодо кваліфікованого сертиф...
Детальніше
Cashälot
в ефірі