Переміщення та повернення товарів між суб’єктами господарювання

14.03.2024
241

Якщо вам потрібно оформити передачу товарів від одного суб’єкта господарювання до іншого, скористайтесь спеціальним майстром оформлення товарообігу.

Передавати товари можна виключно між суб’єктами господарювання, картки організацій яких створені в одному обліковому записі кабінету користувача і які мають актуальну ліцензію на модуль «Склад».

За допомогою цього майстра ви можете виконати як передачу товару від одного суб’єкта господарювання до іншого, так і оформити повернення переданих товарів суб’єкту господарювання, згідно з договірними відносинами.

Передача товарів

Щоб оформити передачу товару від одного суб’єкта господарювання до іншого, в кабінеті користувача Cashalot перейдіть у розділ «Склад» і оберіть «Майстер оформлення товарообігу між СГ».

Оберіть «Передача товарів» і натисніть кнопку «Далі».

У полі «Постачальник» вкажіть суб’єкта господарювання, який передає товар, а в полі Отримувач суб’єкта, який його отримує.

У відповідних полях вкажіть господарські одиниці відправника та отримувача та зазначте решту даних.

Якщо у довіднику номенклатури суб’єкта господарювання, який отримує товар відсутні записи про товари, які передаються, залиште позначку біля напису «Створити номенклатуру» і відповідні картки номенклатури товару будуть створені у довіднику отримувача автоматично. Для того, щоб продовжити оформлення передачі товару натисніть кнопку «Далі».

У наступному вікні майстра оберіть товари, які будуть передаватися та їхню кількість і натисніть «Далі».

Після цього, у модулі «Склад» відправника буде створено видаткову накладну, а у отримувача документ нового надходження. Для того, щоб відбулося списання товару із залишків господарської одиниці організації, що передає товар натисніть кнопку «Переглянути видаткову накладну».