Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 13.02.24

15.02.2024
137

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінета Cashalot.

Синхронізуйте номенклатуру із вашими обліковими системами

Додали новий метод, що надає можливість синхронізації номенклатури у Кабінеті користувача з вашими обліковими системами. Докладно про використання методу можна дізнатися у описі специфікації, розділ Імпорт номенклатур, або за посиланням https://my.cashalot.org.ua/swagger.

Зберігайте дані реєстру Рух товарів

Додали можливість зберігати дані реєстру Рух товарів модуля Склад у файл формату xlsx. Для збереження даних натисніть кнопку Експорт, яку ми додали у заголовку таблиці розділу. Експортуються записи, що відповідають фільтрам, обраним у таблиці реєстру.

Ми прагнемо досконалості:

  1. Відкоригували формування звітів: Періодичний звіт (повний) та Періодичний звіт (скорочений) у розділі Аналітика - Z-звіти.
  2. Відкоригували роботу функції Оновити дані з Monobank у розділі Всі каси - Налаштування - Інтернет-еквайринг від Monobank за наявності збереженого зашифрованого токена в розділі Мій бізнес – Налаштування - Платіжний сервіс Monobank.
  3. Налаштували збереження ціни товару при створенні нової номенклатури у документах модуля Склад за умови встановлення опції Встановити ціну для всіх.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 04.04.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.057) та К...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 16.11.2022
Знайти посилання для завантаження мобільного застосунку ПРРО Cashalot тепер можна просто на сторінці авторизації Кабінета користувача Cashalot. Натисніть на відповідну іконку та за...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 16.11.23
Продовжуємо дбати про потреби наших користувачів та розширювати можливості модуля Склад. У новій версії Кабінета Cashalot користувачі можуть створювати замовлення необхідної кілько...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 31.08.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot (версія 1.00.046).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashӓlot 04.07.2022
У Кабінеті Cashӓlot реалізовано можливість налаштувати роботу з платіжним сервісом Monobank. У розділі Мій бізнес - Налаштування додано пункт Налаштування платіжного сервісу Monoba...
Детальніше
Cashälot
в ефірі