Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 15.12.2022

15.12.2022
528

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot.

Не пропустіть важливі повідомлення Cashalot

Кабінет Cashalot інформуватиме вас про актуальні події: оновлення програми, закінчення терміну дії ліцензії, новини тощо.

Прочитати повідомлення можна, натиснувши на іконку з зображенням дзвоника у правому верхньому куті сторінки програми. Якщо є нові непрочитані повідомлення, біля іконки відображається зелена крапка.

Повідомлення розподілені по розділам, що відповідають їх змісту. Розділ відображається за наявності відповідних повідомлень. Якщо повідомлень нема, назва розділу відсутня.

Після прочитання кожне повідомлення відображатиметься у розділі 7 днів. Після чого повідомлення автоматично видаляється. Всі повідомлення певного розділу вважаються прочитаними після розгортання розділу.

Перший раз попередження про закінчення терміну дії ліцензії надходить за 45 днів. Далі повідомлення з попередженням надходять кожні 5 днів.

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 18.12.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.073).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 18.01.24
Додали новий функціонал редагування документів модуля Склад зі статусом Проведений. Для того, щоб здійснити редагування, перейдіть до картки проведеного документа та натисніть кноп...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 12.01.2023
Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.052) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 13.07.23
У Кабінеті Cashalot новий корисний функціонал. Відтепер, переглядаючи відомості про товари у довіднику Номенклатура або інформацію про залишки товарів у розділі Склад – Залишки тов...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 26.12.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.074).
Детальніше
Cashälot
в ефірі