Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 02.08.2022

20.10.2022
461

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot (версія 1.00.045).

Кабінет Cashalot

Налаштовуйте роботу лише з потрібними товарами

Реалізовано можливість налаштовувати групи номенклатури, які повинні бути доступні касирам при роботі з ПРРО. У розділі Всі каси – Налаштування додано блок Налаштування групи номенклатури.

У блоці можна обрати групи номенклатури, доступні при роботі на ПРРО, що належать до господарських одиниць, для яких виконано налаштування.

Керуйте роботою Cashalot в модулі Налаштування

Додано новий розділ Налаштування, що допоможе вам керувати параметрами роботи Cashalot. Наразі у розділі доступні операції з керування ліцензіями ПРРО. Можливості нового модуля будуть розширюватися у наступних оновленнях програми.

У розділі Налаштування на вкладці Ліцензії відображається інформація про ПРРО та стан ліцензій.

Обрати доступну ліцензію та завантажити її у потрібний ПРРО можна по натисканню кнопки Завантажити ліцензію.

За допомогою кнопки Перенести ліцензію можна виконати перенесення діючої ліцензії з ПРРО, реєстрацію якого скасовано, на інший зареєстрований ПРРО.

Використовуйте ліцензії скасованих ПРРО

У розділі Налаштування реалізовано можливість перенесення ліцензії з однієї каси на іншу.

Перенесення ліцензії виконується з ПРРО, які перебувають у стані Скасовано та для яких не збіг термін дії ліцензії. Попередньо необхідно оновити інформацію з ФСКО щодо ПРРО за допомогою команди Завантажити ПРРО з ДПС у розділі Всі каси.

Перенесення ліцензії виконується у розділі Налаштування по натисканню кнопки Перенести ліцензію.

У вікні, що відкриється по натисканню кнопки, у полі Суб’єкт господарювання оберіть СГ, якому належать ПРРО, у полі Поточний ФН ПРРО оберіть фіскальний номер скасованого ПРРО, з якого переноситься ліцензія, у полі Новий ФН ПРРО оберіть фіскальний номер ПРРО, на який слід перенести ліцензію, натисніть кнопку Перенести.

Зверніть увагу, термін дії перенесеної ліцензії не змінюється. У списку поля Поточний ФН ПРРО доступні лише ПРРО із чинною ліцензією, для яких було скасовано реєстрацію.

Додаткова інформація у модулі Аналітика

У розділі Аналітика по реалізованим товарам додано колонку Код за ДКПП. Щоб відобразити або приховати колонку, скористайтеся конфігуратором таблиці.

Копіюйте записи довідника Номенклатура

Додано можливість копіювання записів номенклатури. Скопіювати запис довідника можна, натиснувши іконку Копіювання у рядку номенклатури.

Операція копіювання записів доступна на вкладках Нові, Еталонні, Всі (крім архівних записів).

Ми прагнемо до досконалості:

 1. У розділі Склад реалізовано відображення записів у формі обліку товарних запасів у хронологічному порядку за даними колонки Дата внесення операції. Також, реалізовано виведення записів у хронологічному порядку при друку форми.
 2. Доопрацьовано групове переміщення позицій між розділами довідника Номенклатура, при застосуванні фільтру.
 3. Працюємо для Вас! Оновлено зовнішній вигляд усіх діалогових вікон, а також функціональних кнопок та полів для вводу.

Робота з касою (версія 1.00.045)

Обирайте лише потрібні товари

Для ПРРО реалізовано можливість налаштовувати відображення лише тих груп номенклатури, з якими планується працювати на касі.

Функція буде корисною при використанні об’ємних довідників Номенклатура з групами, які різняться за видами продукції.

Групи номенклатури, доступні при роботі з ПРРО, визначаються у налаштуваннях Кабінету у розділі Всі каси – Налаштування – Налаштування групи номенклатури.

Оновлення налаштувань виконується під час відкриття зміни на ПРРО. При відкритій зміні, яка містить налаштування доступу до груп номенклатури, користувачеві будуть доступні тільки обрані групи та номенклатура, що до них належить під час виконання операцій:

 • формування чека продажу/видаткового чека;
 • вибір групи у Картці номенклатури;
 • перегляд/додавання позиції у довіднику Номенклатура.

У разі відкриття зміни у режимі «офлайн» зберігаються налаштування, що були завантажені у ПРРО при попередньому відкриття зміни в режимі «онлайн».

При закритій зміні на ПРРО для роботи доступні всі групи довідника Номенклатура.

Розширено інформацію у QR-коді

На друкованій формі зареєстрованих чеків розширено інформацію, що доступна за QR-кодом, відповідно до вимог п. 2 розділу ІІ Наказу Міністерства фінансів України від 21.01.2016 №13:

для чеків зареєстрованих у режимі «офлайн» додано:

 • код автентифікації повідомлення (МАС) чеку;
 • дату і час здійснення розрахункової операції;
 • фіскальний номер електронного касового чека;
 • суму розрахункової операції;
 • фіскальний номер ПРРО.

для чеків зареєстрованих у режимі «онлайн» додано:

 • дату і час здійснення розрахункової операції;
 • фіскальний номер електронного касового чека;
 • суму розрахункової операції;
 • фіскальний номер ПРРО.

Цифрове значення штрих-коду товару у друкованому чеку для всіх видів товарів

Реалізовано відображення цифрового значення штрих-коду номенклатури на друкованій формі фіскальних чеків для усіх товарів/послуг, в яких заповнено цифрове значення штрих-коду у Картці номенклатури.

Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API з СОМ інтерфейсом:

 1. Реалізовано відображення логотипів у чеках при використанні API з СОМ інтерфейсом або Драйвера для BAS. Для відображення логотипів необхідно виконати налаштування в Кабінеті у розділі Мій бізнес – Налаштування – Налаштування логотипів для чеків.
 2. Відкориговано передачу даних офлайн-сесії на ФСКО при використанні драйверів, за умови завершення зміни у режимі «офлайн» при нестабільному інтернет-з’єднанні.
 3. Відкориговано відображення чеків під час друку при використанні параметру SPECIFICAPIMODE 2 в API СОМ.

Ми прагнемо до досконалості:

 1. Налаштовано відображення інформації у Z-звіті про чеки, за умови завершення зміни у режимі «офлайн» та у випадку нестабільного інтернет-з’єднання.
 2. Оптимізовано виведення на друк документа «Акт про видачу коштів при поверненні» у розділі Касові документи.
 3. Відкориговано повторне формування чека після сторнування попереднього чека «Післяплати».

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 02.08.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.063).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінету Cashalot 15.12.2022
Не пропустіть важливі повідомлення Cashalot. Кабінет Cashalot інформуватиме вас про актуальні події: оновлення програми, закінчення терміну дії ліцензії, новини тощо.
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 13.07.23
У Кабінеті Cashalot новий корисний функціонал. Відтепер, переглядаючи відомості про товари у довіднику Номенклатура або інформацію про залишки товарів у розділі Склад – Залишки тов...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashӓlot 29.06.2022
У розділах Мій бізнес та Всі каси реалізовано Майстер, що спрощує реєстрацію нових ГО та ПРРО. Майстер допоможе додати відомості про нові ГО та ПРРО, автоматично заповнити та відпр...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 16.11.23
Продовжуємо дбати про потреби наших користувачів та розширювати можливості модуля Склад. У новій версії Кабінета Cashalot користувачі можуть створювати замовлення необхідної кілько...
Детальніше
Cashälot
в ефірі