Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 24.10.23

25.10.2023
100

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінета Cashalot.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Контролюйте імпорт номенклатури

Інтерфейс вікна імпорту номенклатури тепер більш зручний та інформативний.

Після виконання імпорту виводиться протокол з загальною кількістю нових записів, що додані у довідник Номенклатура, замінених записів та невдалих записів, імпорт яких виконати не вдалося. Причини невиконання імпорту певних даних можна переглянути по натисканню Показати деталі. Також можна знайти потрібні дані у протоколі та зберегти протокол у форматі txt.

Друкуйте цінники одразу після надходження товарів у розділі Склад

Роздрукувати цінник для товару тепер можна одразу після створення документа Надходження. Для друку цінника у реєстрі Склад - Надходження товарів виділіть рядок товару за допомогою відмітки ліворуч та натисніть на іконку Друк цінника в кінці рядка. Щоб одночасно роздрукувати цінники для кількох товарів, виділіть їх у реєстрі та натисніть на іконку Друк цінника в заголовку реєстру.

Ми прагнемо досконалості:

  1. У картці товару в розділі Склад додали відображення адреси ГО. Щоб переглянути адресу повністю, наведіть курсор миші на назву ГО.
  2. При створенні документів розділу Склад тепер можна знайти товар за 2 першими літерами, а також обрати знайдений товар за допомогою клавіші <Enter>.
  3. Відкоригували імпорт даних номенклатури з файлів, що містить велику кількість записів.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Cashälot
в ефірі