Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 24.10.23

25.10.2023
324

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення Кабінета Cashalot.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Контролюйте імпорт номенклатури

Інтерфейс вікна імпорту номенклатури тепер більш зручний та інформативний.

Після виконання імпорту виводиться протокол з загальною кількістю нових записів, що додані у довідник Номенклатура, замінених записів та невдалих записів, імпорт яких виконати не вдалося. Причини невиконання імпорту певних даних можна переглянути по натисканню Показати деталі. Також можна знайти потрібні дані у протоколі та зберегти протокол у форматі txt.

Друкуйте цінники одразу після надходження товарів у розділі Склад

Роздрукувати цінник для товару тепер можна одразу після створення документа Надходження. Для друку цінника у реєстрі Склад - Надходження товарів виділіть рядок товару за допомогою відмітки ліворуч та натисніть на іконку Друк цінника в кінці рядка. Щоб одночасно роздрукувати цінники для кількох товарів, виділіть їх у реєстрі та натисніть на іконку Друк цінника в заголовку реєстру.

Ми прагнемо досконалості:

  1. У картці товару в розділі Склад додали відображення адреси ГО. Щоб переглянути адресу повністю, наведіть курсор миші на назву ГО.
  2. При створенні документів розділу Склад тепер можна знайти товар за 2 першими літерами, а також обрати знайдений товар за допомогою клавіші <Enter>.
  3. Відкоригували імпорт даних номенклатури з файлів, що містить велику кількість записів.

Дякуємо, що обрали Cashalot!

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 25.09.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.067).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 24.01.2024
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.075).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 01.03.24
Відтепер Cashalot надає можливість переміщувати облікові залишки товарів між суб'єктами господарювання. Здійснювати товарообіг можна між суб’єктами господарювання, що зазначені у р...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 01.03.2023
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.055)
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot та Кабінета Cashalot 08.11.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.070) та Кабінета Cashalot.
Детальніше
Cashälot
в ефірі