Вийшло оновлення Кабінету Cashalot та ПРРО Cashalot 04.04.2023

05.04.2023
572

Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.057) та Кабінета Cashalot.

Робота з касою (версія 1.00.057)

Керуйте знижками

Додано можливість скасувати застосовану загальну знижку на суму чека. Для скасування знижки у вікні Знижка у полях Сума знижки, грн або Знижка, % видаліть встановлене значення за допомогою кнопки скасування знижки або вручну встановіть значення 0,00, підтвердіть скасування знижки, натиснувши на кнопку ОК.

Кнопка для скасування введеного значення знижки відображається у полі, якщо встановлено значення більше 0,00.

Після скасування знижки виконується перерахунок значень полів Знижка, грн та Сума до сплати, грн у розрахунковій частині чека.

Переглядайте повну адресу ГО 

У розділі Налаштування – Загальні налаштування – Загальна інформація додано відображення повної адреси ГО у вікні підказки. Вікно підказки з’являється при наведенні курсора миші на поле Адреса.

Налаштовуйте реєстр Денні звіти

У заголовку таблиці реєстру Денні звіти додано іконку, за допомогою якої можна приховати або відобразити колонки реєстру.

Додано нові колонки (за замовчуванням колонки не відображаються):

 • ГО;
 • Сума внесення;
 • Сума видачі.

Назву колонки Каса (Номер каси) змінено на Каса.

Видаляйте картки номенклатури з довідника

Відтепер, у довіднику Номенклатура для видалення доступні і ті картки товарів/послуг, для яких існують чеки, зареєстровані у ДПС.

Доопрацьовано Драйвер для BAS, а також API Bridge:

 1. Доданий контроль при спробі виконання реєстрації чека за допомогою Драйвера для BAS у зміні, яка попередньо була відкрита у програмі ПРРО Cashalot, якщо для каси присутня лише ліцензія Cashalot.
 2. Налаштовано авторизацію за допомогою ключа, що зберігається на захищеному носії, при використанні API Bridge в режимі без інтерфейсу.

Ми прагнемо до досконалості:

 1. Відкориговано відображення суми залишку готівки у касі після виконання оновлення програми на ПРРО, що працює у «офлайн» режимі, та за умови відкритої зміни.
 2. Налаштовано формування Z-звіту в режимі «офлайн», якщо протягом зміни виконувалося проведення оплат платіжною карткою з використанням LiqPay та/або Monobank.
 3. Оновлено іконки індикації для режимів роботи ПРРО «Онлайн» і «Офлайн». При наведенні курсору миші на іконку додано відображення дати та часу активації поточного режиму робити ПРРО.
 4. Оновлено кнопку синхронізації довідника Номенклатура на панелі інструментів вікна ПРРО.
 5. Оптимізовано збереження ліцензій для пришвидшення відображення інформації у розділі Всі каси.
 6. Скасовано перевірку повної оплати при реєстрації чека Післяплати із нульовою сумою.

У оновленні Кабінета Cashalot:

Аналізуйте дані чеків, що зареєстровані за допомогою Сервер АПІ

Реалізовано механізм отримання та обробки інформації про чеки, які були зареєстровані з використанням Серверу АРІ. Дані чеків надходитимуть у Кабінет користувача автоматично. У розділі Аналітика відтепер інформація про чеки, зареєстровані з використанням Серверу АРІ, доступна у всіх видах звітів.

Ми прагнемо до досконалості:

На сторінці розділу Користувачі , а також у вікні Створення користувача, що відкривається по натисканню кнопки Новий користувач або Оновлення сертифікатів назву поля Серійний № замінено на Ідентифікатор ключа.

Інші статті

оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 16.11.23
Продовжуємо дбати про потреби наших користувачів та розширювати можливості модуля Склад. У новій версії Кабінета Cashalot користувачі можуть створювати замовлення необхідної кілько...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 21.08.23
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.064).
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Кабінета Cashalot 24.10.23
Після виконання імпорту виводиться протокол з загальною кількістю нових записів, що додані у довідник Номенклатура, замінених записів та невдалих записів, імпорт яких виконати не в...
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення Cashalot 02.05.24
Cashalot дбає про комфорт своїх користувачів, тому зустрічайте нову хвилю оновлень! Що чекає на вас у цій версії?
Детальніше
оновлення
Вийшло оновлення ПРРО Cashalot 17.10.2022
Для нас надзвичайно важливо, аби користувачі Cashalot були в курсі змін у програмі. Повідомляємо, що вийшло чергове оновлення ПРРО Cashalot (версія 1.00.048).
Детальніше
Cashälot
в ефірі